Mercedes 190E YAKITI NASIL ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pisko0658

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Emre Demir
  • Marka: Mercedes
  • Model: 190E
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
İyi Günler... Uzun zamandır araba almayı düşünüp araştırıyorum, en sonunda 1987 Model Mercedes 190E 1.8 motor de karar kılmak üzereyim. Bu Model arabaları olan yada bilgi sahibi olan arkadaşlar bana özellikle yakıt tüketimi konusunda bilgi verebilirse çok sevinirim... Aracın genel durumu nasıl ve yakıtı çok mu acaba , parça piyasası nasıl ??? Özellikle motor 1.8 olanlarının yakıt tüketimi nasıl ne yakıyor ????????????????????????

Çevrimdışı sinan__

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +44/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sinan
  • Marka: Renault
  • Model: Megane
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Motorin
Çok yakar gitmez.
Ömrünün baharında bir Makine Mühendisi.

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin
190ların 2.0 motorunu da bir düşün derim... 1.8 enjeksiyon 109(150nm), 2.0 enjeksiyon 122 hp (170-175nm)... 1140 1160 kg olarak değişiyor boş ağırlıkları...Çekmeme olayı bana sorarsanız hikaye... Fakat LPG sistemi eski sistem olursa güç kaybı ve arkadan itisten dolayı ilk tepkiler biraz hantal olacaktır 1.8de... Konfor süspansiyon felan bakımından efsane araçlar tabi temizini bulursanız... Bir tanıdığım almıştı... Yıpranmış bir araçtı, koltukları felan çok sertti... Onun için görmeden binmeden almayın... Temizini bulursanız kesinlikle memnun eder bence...
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
İyi Günler... Uzun zamandır araba almayı düşünüp araştırıyorum, en sonunda 1987 Model Mercedes 190E 1.8 motor de karar kılmak üzereyim. Bu Model arabaları olan yada bilgi sahibi olan arkadaşlar bana özellikle yakıt tüketimi konusunda bilgi verebilirse çok sevinirim... Aracın genel durumu nasıl ve yakıtı çok mu acaba , parça piyasası nasıl ??? Özellikle motor 1.8 olanlarının yakıt tüketimi nasıl ne yakıyor ????????????????????????

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bu konuda Çağdaş beyin yorum yapması lazım. En eski Mercedes kullanıcısı kendisidir. Konuyu güncel tutarsanız Çağdaş bey geldiğinde bilginin en güzelini alacağınıza emin olabilirsiniz. Bu arada sizi tanışma bölümüne bekleriz.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33