Gece gece başıma gelenler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vatan55

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +10/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
(Kimsenin basına gelmesin)
    az önce sirketin aracı yolda kalmıs beni arayıp yakıt alıp gelmemi söylediler bende kiralık araclar dizel diye mazot alıp gittim.doldurduk bi güzel depoya sonra calıstırıp 3 km gittik arac istop etti enjektörler sesi solugu degisdi.sonra bi baktıkki arac benzinliymis cekerek getirdik fabrikaya.yarın servise götürüler artık arac yeni sembollerden olup daha 3000 km de idi.
aman arkadaslr yakıt alırken dikkatli olun.

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin
Geçmiş olsun, çok aceleye gelmiş iş anlaşılan...
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    az önce sirketin aracı yolda kalmıs beni arayıp yakıt alıp gelmemi söylediler bende kiralık araclar dizel diye mazot alıp gittim.doldurduk bi güzel depoya sonra calıstırıp 3 km gittik arac istop etti enjektörler sesi solugu degisdi.sonra bi baktıkki arac benzinliymis cekerek getirdik fabrikaya.yarın servise götürüler artık arac yeni sembollerden olup daha 3000 km de idi.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çok geçmiş olsun. Buna benzer bir olayda bizim başımıza geldi, yalnız bizimkisi tam tersiydi araba yanıyordu neredeyse. Dizel şirket arabasına benzin doldurmuş aracı kullanan arkadaş. Yolda kalınca. Araba çekiciyle tamirciye gitti. Yakıt sistemi enjektörler komple elden geçmişti. İşin garip tarafı araç çalışıyor fakat motor panelinden dumanlar tütünce ayıkıyor. Neyseki ucuz atlatılmıştı.

Çevrimdışı MaCReM

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +66/-0
Hakkaten cok kotu olmus hocam cok gecmis olsun

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33