Shell V-power Nitro+ çıktı....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Arkadaşlar yıllardır kullandığım Shell V-power diesel yakıt değişmiş ve adı nitro plus olmuş... biraz inceledim...Shellin sitesinden alıntı yapayım size...

SİLİNDİR DUVARLARINI KORUR

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 97 - Sürtünme Düzenleyici Teknolojimiz piston grubu ve silindir duvarını koruyucu bir filmle kaplayarak, aralarındaki sürtünmeyi anında azaltmak üzere tasarlanmıştır. Shell V-Power Nitro+, önceki Shell V-Power Kurşunsuz 97 formülümüzle karşılaştırıldığında %25 daha fazla Sürtünmeyi Düzenleyici Teknoloji içermektedir.*

DAHA TEMİZ SUBAPLAR VE YAKIT ENJEKTÖRLERİ

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 97 - Performansı etkileyen tortuları temizleyecek ve oluşmalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır.
Shell V-Power Nitro+ performanstan çalan tortuların emme subapları ve yakıt enjektörleri etrafında birikmesini önleyici özel katkı maddeleri içermektedir.

DAHA TEMİZ DİZEL YAKIT ENJEKTÖRLERİ

Shell V-Power Nitro+ Diesel en son dizel motorlarındaki dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin temizliğini ve korunmasını daha iyi düzeylerde sağlamak için özel olarak hazırlanmıştır**. Dizel enjektörlerindeki kalıntılar yakıt püskürtmesini zayıflatarak yakıt akışını azaltabilir ve bu da, güç kaybına neden olur.

Shell V-Power Nitro+ Diesel

Bu yeni ve geliştirilmiş dizel formül, dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin daha hızlı ve daha etkili temizlenmesi amacıyla daha güçlü bir kir temizleyici içermektedir**. Ayrıca aktif motor korumasıyla, motor gücünü geri kazanmayı ve korumayı sağlamak üzere geliştirilmiştir. Pas önleyici özelliği, hassas bir şekilde işlenmiş yakıt enjeksiyon sistemlerinin paslanmasını önler. Shell V-Power Nitro+ Diesel otomobilinizin hem şimdi, hem de gelecekte potansiyel performansına ulaşmasını sağlar.

Shell V-Power Nitro+ Diesel'in Avantajları

Daha temiz yakıt enjektörleri - Shell V-Power Nitro+ Diesel en son dizel motorlarındaki dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin temizliğini ve korunmasını daha iyi düzeylerde sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır**. Dizel enjektörlerdeki kalıntılar yakıt püskürtmeyi zayıflatarak yakıt akışını azaltabilir ve bu da, güç kaybına neden olur.
Shell V-Power Nitro+ Diesel, dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin daha hızlı ve etkili temizlenmesi için yeni ve daha güçlü bir kir giderici içermektedir**.

**Daha önceki Shell V-Power Diesel formüllerimiz ile kıyaslandığında.
Ferrari ile teknolojik ortaklığımızdan ilham alındı

Shell bilim insanları tarafından teknik ortağımız Ferrari ile geliştirilen Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 97 aynı zamanda yeni dizel performans yakıtımız olan Shell V-Power Nitro+ Diesel'in arkasındaki ilham kaynağıdır.

Ferrari ile teknik ortaklığımız teknoloji ve yenilik ile zorlu koşullarda yeni yakıtları test etmek için mükemmel bir ortam sağlamaktadır. Shell olarak müşterilerimiz için daha iyi yakıtlar üretme amacına derinden bağlıyız. Formula 1, söz konusu daha iyi ürünleri geliştirmemize imkan sağlamaktadır. Sürtünme Düzenleyici Teknolojisi, bu 'pistten yola' teknoloji transferine iyi bir örnektir.

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 97, %99 oranında Scuderia Ferrari'nin 2013 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası'nda kullandığı Shell V-Power yarış yakıtında bulunan bileşenleri içermektedir. Scuderia Ferrari Formula 1 aracında Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 97 yol otomobili yakıtı kullanmanın mümkün olduğu gibi, kurşunsuz bir yol otomobilini Shell V-Power Formula 1 yakıtıyla çalıştırmak da mümkündür.

Shell bilim insanları ve mühendisleri, benzerlik ve farklılıklara dair bir anlayışla birlikte, aynı teknik anlayışları en iyi sonuç için uygulamaya geçirerek her iki tip motor üzerinde de çalışır.

Yeni Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 97 Ferrari'nin gelişmiş performans için tercihidir.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bilgilendirme için teşekkürler Emrah. Yakıt pahalanınca en yüksek verimi almak için hazırlanan kokteyllerle işi çözmeye çalışmışlar.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
valla ben onu bunu bilmem bildiğim tek şey var o da, piyasadaki en kaliteli yakıt olduğu... denemediğim mazot kalmadı, hiç birinden bundan aldığım verimi alamadım... yine shellin ucuz olanını denedim (fuel save) 5 depo kullandım, yeminle araba daha fazla yaktı, hatta sana mazot filtresindenmi diye sormuştum... tekrar v-powere dönünce araba eski düzenine döndü...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Aklı kelden yakıtı Shell'den alacaksın. Hatta motor yağınıda Shell'den alacaksın Helix HX7 10W/40

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
valla ben onu bunu bilmem bildiğim tek şey var o da, piyasadaki en kaliteli yakıt olduğu... denemediğim mazot kalmadı, hiç birinden bundan aldığım verimi alamadım... yine shellin ucuz olanını denedim (fuel save) 5 depo kullandım, yeminle araba daha fazla yaktı, hatta sana mazot filtresindenmi diye sormuştum... tekrar v-powere dönünce araba eski düzenine döndü...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33