Renault Scenic Multimedia Sistemi tavsiyeleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı syildirim

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: sait yildirim
  • Marka: Renault
  • Model: Megane Scenic
  • Model Yılı: 2006
  • Yakıt Tipi: Benzin
merhabalar Renault scenic 2006 model arac sahibiyim. Arabamin ön konsolunda degisiklik yapmayi cok istiyorum, ama ne ve nasil yapacagimi bilmiyorum. Mesela büyük ekranli bir teyp almak istiyorum ama bu benim aracim icin imkansiz. Bu mümkünmüdür acaba? Bu konuda bana yardimci olabilecek arkadaslara simdiden cok tesekkürler.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
2006 Model Renault Scenic'in otomatik ve manuel şanzıman görüntüleri aşağıda. Görünen o ki her ikisinde de double-din teyp olayı zor ama yerleşik navigasyon ekranı senin aracında varsa belki o bölgede bir değişiklik yapılabilir. Yada indash kullanabilirsin diyeceğim ama bu seferde onun önünede vites kolu gelecek ve görüntüyü kapatacak. Bence farklı bir çözüm düşünmek lazım.

Senin yapabileceğin 2 tip uygulama olabilir. Şöyle ki;

Tavan monitörü

Kafalık monitörü

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Pekii klima ayar dugmelerini baska yere alma sansimiz var mi bir sekilde ? Bana kalsa yeterince cok istiyorsan yukaridaki tavsiyeye ek olarak klima altindaki dugmeleri baska yere alip oraya bir ekran koyabilirsin.. tuningde olmaz diye birsey olmaz diyenlerdenim.. maaliyeti ne olur bilmem..

O bölgede modifiye yapılması zor olur. Sadece klima kontrol butonları değil, göstergenin de başka yere taşınması gerekli. Durum böyle olunca işlevselliğini yitirir diye düşünüyorum. Yukarıda belirttiğim biçimde farklı bölgelere konulabilecek monitörlerle bu iş daha rahat çözülebilir. Uygulama alanı çok kısıtlı. Yada güneşlik monitörü kullanılabilir.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Orta konsolun yeniden fiber dökümle şekillendirilmesi gerek o zaman. Orta havalandırma ızgaraları dahil olmak üzere o bölüm kontak kartı yuvasıyla birlikte komple değiştirilmesi gerek ki, astarı yüzünden pahalıya malolur. ;) Bence en mantıklısı ekleme ekipman kullanmak.

Dogru.. klimayi kokten iptal edelim boylece arabaya agirlik yapmis ta olmaz ve calisincca arabanin performansindan yiyen birsey de olmaz :D saka bir yana bilemiyorum ben olsam yine de bir tuningciye sorardim elbet gostergeyi bozmadan taşırlar bir sekilde

Çevrimdışı syildirim

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: sait yildirim
  • Marka: Renault
  • Model: Megane Scenic
  • Model Yılı: 2006
  • Yakıt Tipi: Benzin
Admin ve diger arkadaslar yardimlariniz ve ilginiz icin cok tesekkürler

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Admin ve diger arkadaslar yardimlariniz ve ilginiz icin cok tesekkürler

Tanışma vakti geldi ;) seni kısaca tanıyalım Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı elemor

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Emre Genç
Bu konuda bende arayış içerisindeyim. Gelişme varsa veya bu konuda çalışma yapan arkadaşlar iletirlerse sevinirim.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33