GönderenKonu: Forum Facebook Hesabı Hakkında  (Okunma sayısı 4244 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışıcihan14

• Tanışma Üyeliği
  • *
  • Puan +0/-0
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    Ynt: Forum Facebook Hesabı Hakkında
    « Yanıtla #10 : 13 Mart 2016, 01:36:59 »
    Facebooku çok aktif kullanmıyorum ama youtube da araç markakarının,arac testleri yapan vs bir çok youtube kanalı var onları takip ediyorum

3 kişilik Yönetici grup tabi ki güzel paylaşımlar yapmıştır tümüne söz söylemek istememiştir Cenk

Ama biraz empati yapalım evde bilgisayardan paylaşımları izliyorsunuz sonra uygun olmayan (aslında uygunsuz değil ama belli bir bölümü komik olması için uygun olmayan) bir video var tam da o esnada genelde ev ahalisinden birisi görünce düşünce farklı olabiliyor

Bu gibi sebepleri düşünmeliyiz

Umarım Yönetici arkadaşlar duyarlı olur bu sayede kimse zor durumda kalmaz iyi geceler herkese

tapatalk yaz kızım

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1144 defa
    • Puan +600/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    « Yanıtla #11 : 13 Mart 2016, 01:44:36 »
    Uygunsuz olmadığını aslında hepimiz biliyoruz ama, işte yiyeceğimiz sopa varmış diyelim. Öneri için tekrar teşekkürler. Gelişime katkısı olduğuna emin olabilirsiniz. İşte bu aileyi bu yüzden seviyorum. Gereksiz münakaşa yada hakaret olmadan konuşa konuşa orta yolu bulmak güzel. Öneriler her kanaldan olabilir, önemli olan motivasyonu yüksek tutmak. ;) teşekkürler
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Facebooku çok aktif kullanmıyorum ama youtube da araç markakarının,arac testleri yapan vs bir çok youtube kanalı var onları takip ediyorum

3 kişilik Yönetici grup tabi ki güzel paylaşımlar yapmıştır tümüne söz söylemek istememiştir Cenk

Ama biraz empati yapalım evde bilgisayardan paylaşımları izliyorsunuz sonra uygun olmayan (aslında uygunsuz değil ama belli bir bölümü komik olması için uygun olmayan) bir video var tam da o esnada genelde ev ahalisinden birisi görünce düşünce farklı olabiliyor

Bu gibi sebepleri düşünmeliyiz

Umarım Yönetici arkadaşlar duyarlı olur bu sayede kimse zor durumda kalmaz iyi geceler herkese

tapatalk yaz kızım

Asus Zenfone 6 - Tapatalk

Zaman en kıymetli hazinedir

Çevrimdışıcihan14

• Tanışma Üyeliği
    • *
    • Puan +0/-0
      • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
      « Yanıtla #12 : 13 Mart 2016, 01:50:10 »
      Cenk de en az benim kadar yapıcı biridir iyi tanırım kendisini

Yazışmalarda mimik vs olmayınca yanlış anlama olabiliyor

Hep beraber birbirimize anlayışlı olduğumuzda bu forum daha iyi olacaktır bundan eminim

tapatalk yaz kızım

Çevrimdışıcdogu

• FO-Özverili Üye
      • *

• Üye'ye 19 defa
      • Puan +58/-1
        • Ad Soyad: Cenk Doğu
        • Doğum Yılınız: 1994
        • Marka: Citroen
        • Model: C2
        • Model Yılı: 2005
        • Yakıt Tipi: Motorin
        « Yanıtla #13 : 13 Mart 2016, 04:27:41 »
        Söylediğim hiç bir şey ne tehdit ne de var olan emeği zayi etmek maksatlıydı. Söylediğim o laf ''ben giderim'' anlamında değildi. Gidecek olsa idim,emin olun bu forumun bir köşesine konumu açmaz,günlük gibi yaptığım geliştirmeleri,ya da aldığım ürünleri vesaire paylaşmazdım.

Okuduğum alan olmasını belirtmemin sebebi,sosyal medya hesaplarının,bağlı olduğu forumla alakalı olması gerekliliği,en azından insanların bunu beklediğidir. ''Forumotomobil'' yazan bir sosyal mecranın sayfasında ''twerk'' videoları paylaşılmasından bahsediyorum,bunun genel konusu otomobil olan bir forum ile uzaktan yakından alakası yok. Veya araç giderken kondom şişiren gençlerin,konumuzla bir alakası yok.

Bir üye,forumotomobil'i neden takip eder? Otomobilleri sevdiği,onlarla ilgili paylaşımları görmek için. Bu tarz,mahalle ağzında ''kaynak'' videoları izlemek için oluşturulmuş pek çok youtube kanalı var. Bunlar da takip edilebilir. Ancak bir otomobil forumuna bağlı olan facebook sayfasında bunların paylaşılması,pek çok reklamcılık dersinde görülen amaç ve sonuç ilişkisinde çatışmalara sebep olacaktır.

Ben bu forumun gelişmesi için bir tavsiyede bulunmak istedim sadece. Yazdığım ilk mesajdan,ya da ikinci mesajdan,emeğinizin geneline söylediğim hiç bir durumu göremez,ayırt edemezsiniz diye düşünüyorum. Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş,bunun için kusura bakmayın. Benim dikkatimi çeken 1 veya 2 video idi. Bunun devamını görmek istemediğim ve bu tarz videolara gelen olumsuz yorumları analiz ettiğim için buraya tavsiye edip konuyu bağrında konuşalım istedim.
        Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
        • *

• Üye'ye 1144 defa
        • Puan +600/-17
          • ForumOtomobil
        • Ad Soyad: Administrator
        • Doğum Yılınız: 1977
        • Marka: Renault
        • Model: Megane II
        • Model Yılı: 2008
        • Yakıt Tipi: Benzin
        « Yanıtla #14 : 13 Mart 2016, 09:32:20 »
        Teşekkürler Cenk, zaten bende sivri konuşmayı sevmem ama birgün nasip olursa mangal yelleyecegiz zaten. O zaman sende bizlerin mizacını ve amacın ne olduğunu anlarsın diye tahmin ediyorum.

Yine yazıyorum, bu aile içine kapanık bir aile değil, tavsiye ve önerilere her zaman açık, lakin otoshow'lardaki dekolteli ve minili mankenlerden de eleştiri aldık. İşte buna benzesin istemem. Adam arabaya yada asıl anlatılmak istenen mevzuya, yada espriye değil, dekolteye miniye kafayı takıyor. Daha masum olanını söyleyeyim, Aydın'da kadın otobüs şoförü olarak görev yapan insanları bile eleştiri yağmuruna tutuyor bizim milletimiz. Kısaca yerine göre gülün, eğlenin veya sorgulayın. Eleştirilerinde dozunu yapıcı ayarlamaya özen gösterin. 5. Yıldönümüne az kaldı birlikte pastasini yeriz insallah. ;) tekrar teşekkürler.

Asus Zenfone 6 - Tapatalk

Zaman en kıymetli hazinedir

garantiliarabam.com.tr

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
        Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr