LG G3 Nasıldır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Arkadaşlar LG G3 Nasıldır? Cihazı kullanan varsa yorumlarını rica edebilirmiyim?

32GB ve 16GB arasında sadece kapasite farkı mı var?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Bu arada bir inceleme videosu buldum, eklemek istediklerinizi yazarsanız iyi olur.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=5ec49849a97c2a7854d2ae0aeee6e63d"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=5ec49849a97c2a7854d2ae0aeee6e63d"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı Sezer Baki

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +18/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sezer Baki Yurdakul
  • Marka: Mitsubishi
  • Model: Lancer
  • Model Yılı: 2011
LG G3 güzel cihaz abi. Almayı düşünüyorsan tavsiye ederim. Ben daha önce bunu denedim. En sevdiğim özelliği tek ekranda çift uygulama açıp ikisinide aynı anda kullanabiliyorsun :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
LG G3 güzel cihaz abi. Almayı düşünüyorsan tavsiye ederim. Ben daha önce bunu denedim. En sevdiğim özelliği tek ekranda çift uygulama açıp ikisinide aynı anda kullanabiliyorsun :)

Evet incelemede gördüm o özelliği. Yalnız bunlarda merak ettiğim 16-32 gb muhabbeti.

Çevrimdışı Sezer Baki

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +18/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sezer Baki Yurdakul
  • Marka: Mitsubishi
  • Model: Lancer
  • Model Yılı: 2011
abi o muhabet ne biliyomusun, şimdi 16gb olanlarda ram 2gb yapmışlar, ama 32gb olanlarda ram 3gb. aralarında da fazla fark yok aslında. 1 tane replika parası kadar, 200-300 civarı. Şimdi ne kadar bilmiyorum ama bende bakmıştım 1899TL ydi o zaman. 16gb olanlar. Şimdi biraz ucuzlamıştır sanırım. Ama ben olsam 32gb alırdım. Bunların ekranını çok övüyorlar. 4k çekimde yapıyor.

Çevrimdışı MaCReM

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +66/-0
Bende suanda lg g3 16 gb olan modelini kullaniyorum daha once yeniden eskiye dogru gidersek eger samsung note 3 iphone 5s samsung note 2 gibi bir cok hizli diyebilicegim cihazi kullandim ama en cok icime sinen lg oldu kamerasina hayranim zaten cok iyi bi odaklama ve cekim hizi var ekran gpruntusu ve kameranin kalitesi cok iyi kasa olarakda samsungun o berbat gri soyulan cercevesinden bin kat daha iyi ve daha guzel ele oturan bi yapisi var samsung note 3 dede en cok begendigim sey arka kapaginin deri olmasiydi ve dahili hafizasi 32 gb si ramde 3 gb di ama lg g3 de gayet basarili ram konusunda yani uzun lafin kisasi kesinlikle tavsiye ederim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Yorum için teşekkürler. Lg g3 32gb için vodafone'la görüştüm fakat 32 gigabayt lık cihazın temin edilemediğini söylediler ama 16 gigabyte olan cihaz aylık 35 tl fatura hat için ve 98 tl cihaz taksiti olarak fatura yansıtılacağını söylediler ayrıca 24 ay taksit imiş bu da 2 yıl sonunda 1800 tl yapıyor birde turkcell'i arayıp hat taşıma yöntemi ile kaça mal oluyor onu öğreneceğim cep telefonlarında kredi kartına taksit i kaldırmaları hiç iyi olmadı mecburen taksit için böyle bir yola başvuracağım

Vodafone yetkilisi bir de htc nin cihazını önerdi onu henüz incelemedim ama onun fiyatı da aylık 35 tl hat faturası ve 51 tl cihaz taksiti şeklinde belirtti böyle olursa aylık ödeme toplamda 86 tl olacak

Aciliyeti olmasa 2 ay bekleyip zenfone 5 lerden bir tane daha alacağım hem daha hesaplı hem de bildiğim ve kullandığım bir cihaz fiyat olarak da hem htc den hemde Lg g3 ten hesaplı. %55 daha ucuz.
Bende suanda lg g3 16 gb olan modelini kullaniyorum daha once yeniden eskiye dogru gidersek eger samsung note 3 iphone 5s samsung note 2 gibi bir cok hizli diyebilicegim cihazi kullandim ama en cok icime sinen lg oldu kamerasina hayranim zaten cok iyi bi odaklama ve cekim hizi var ekran gpruntusu ve kameranin kalitesi cok iyi kasa olarakda samsungun o berbat gri soyulan cercevesinden bin kat daha iyi ve daha guzel ele oturan bi yapisi var samsung note 3 dede en cok begendigim sey arka kapaginin deri olmasiydi ve dahili hafizasi 32 gb si ramde 3 gb di ama lg g3 de gayet basarili ram konusunda yani uzun lafin kisasi kesinlikle tavsiye ederim.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Forumdan bizim ekipte olan ensari adlı üyemiz kullanmaktadır.
Cihaz gayet seri bir cihaz olmakla birlikte ekranin 2k olmasiyla şarji lg g2ye gore az gidiyor.
Ensari 5-6 aydır kullaniyor herhangi bir kasma donma yapmadı daha önceki telefonu s4tü, s4ten pek memnun değildi.
Ayrıca 16 gb olanlarda 2gb ram bulunmakta
32 gb olanlarda ise 3gb ram bulunmaktadır.
Telefonun sınıfında ve fiyat aralığındaki bir diğer alternatifi xperia z2dir.

K00U cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ensari'nin yorumunuda bekkeriz :) teşekkürler cpt ;)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Abi tartışılacak bi yönü yok kendini kanıtlamış telefon şuan 1280-1300 civari 32 gb alinabilir öneririm ;)

16 gb o fiyat değil miydi? Link varmı?

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
g2 yi bizim arkadaş kullandı. telefon durmadan servise gitti geldi... sonunda değişim yaptılar düzeldi... bende s4 var biraz inceledim güzel telefon.... ama asus u bende ilerleyten dönemde denemeyi düşünüyorum...
yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Sağol Enes, şimdi akakçeden bende baktım. Geriye bütçeyi ayarlamak kaldı. Şimdi asus zenfone 5 ler 800TL, Zenfone 2 - 1300TL, LG G3'ler 1300 TL diyelim. Şimdi bu 3 cihaz arasında donanımı en güçlü olan cihaz hangisi (Daha doğrusu Zenfone 2 ile LG G3 arasında en iyisi hangisi)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Zenfone 2 1100lük modeli(16gb ) 1300luk olana gore daha mantikli sanki zaten micro sd destegi var, 200 tl farka degmez gibi.
Şimdi düşündüm de 1300 tl verdikten sonra g3 daha mantıklı abi.

Bana da LG G3 daha fazla artısı olan bir cihaz gibi geliyor. Kızılötesi odaklama ve 4K kayıt özelliği. İkisinde de micro sd desteği var, tasarım olarakta her ikiside birbirine benzer ama G3 'ün çektiği fotoğrafları inceledim az önce, Asus'un lensinden daha kaliteli olduğunu tereddütsüz söyleyebilirim. O zaman Zenfone 2'yi eledik. LG G3 'e yöneleceğiz. İçin en acıklı kısmı ise taksitlendirme meselesi. Bugün Turkcell bayisine uğrayayım. Bakalım onlarda G3 varmıymış.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Ensari'yi bekle bekle :D :D Telefonun G4'ü çıktı o gelene kadar G5 piyasada olur herhalde :D :D hadi bakalım size afiyet olsun. Bir yorumda o yapsın, bakalım onun kullanıcı olarak avantaj ve dezavantajlardan neler yazacak bize.

Zenfone 2 1100lük modeli(16gb ) 1300luk olana gore daha mantikli sanki zaten micro sd destegi var, 200 tl farka degmez gibi.
Şimdi düşündüm de 1300 tl verdikten sonra g3 daha mantıklı abi.

Bana da LG G3 daha fazla artısı olan bir cihaz gibi geliyor. Kızılötesi odaklama ve 4K kayıt özelliği. İkisinde de micro sd desteği var, tasarım olarakta her ikiside birbirine benzer ama G3 'ün çektiği fotoğrafları inceledim az önce, Asus'un lensinden daha kaliteli olduğunu tereddütsüz söyleyebilirim. O zaman Zenfone 2'yi eledik. LG G3 'e yöneleceğiz. İçin en acıklı kısmı ise taksitlendirme meselesi. Bugün Turkcell bayisine uğrayayım. Bakalım onlarda G3 varmıymış.
:D
Hadi hayırlısı.
Ensari kahvaltıya geliyor şimdi o da aynısını dicektir.
Abi 4k kayit 4-5 dakika civari telefonlarda.
Hatta z2de daha kısa çok cabuk ısıniyor.
Ama kızılotesi guzel bi ozellik.

Çevrimdışı ensari5

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Abi selamun aleykum cok uzun zaman oldu girmeyeli forum otomobile.
Abi g3 kullaniyorum enes abinin de gördugu bi ton uygulama var ana sayfada ama telefonu 5 aydir kullaniyorum benim kullanisima gore hic kasma olmuyorsa senin kullaniminda hic olmaz abi.
Lg ile Asus sağlamlık acisindan tartistirirsan brn hic kuskusuz g3 derim ama senin dusuncen ne oda onemli abim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Abi selamun aleykum cok uzun zaman oldu girmeyeli forum otomobile.
Abi g3 kullaniyorum enes abinin de gördugu bi ton uygulama var ana sayfada ama telefonu 5 aydir kullaniyorum benim kullanisima gore hic kasma olmuyorsa senin kullaniminda hic olmaz abi.
Lg ile Asus sağlamlık acisindan tartistirirsan brn hic kuskusuz g3 derim ama senin dusuncen ne oda onemli abim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam Ensari :) Bu yorum iyi oldu. Turkcell'i aradım hattı taşırsan 1800 lira dediler ama hattın taahütünün bitmesine 3 ay var. 2200 lira vodafone 'da Birde elekronik marketlere gidip finans desteğine bakacağım vade farkı ne oluyor? ona göre karar veririm. Eğer oda kazık çıkarsa yapacak birşey yok zenfone 5 veya 6 alırız artık. Herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim. Sağolun arkadaşlar.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33