Sürpriz Ziyaret ( Honda Bora- Civic ve Enteresan Diyaloğumuz )

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oguzhantsci

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +87/-0
  • ForumOtomobil Ailesi Üyesi
  • Ad Soyad: oğuzhan taşcı
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Sevgili dostlarım bugün Doğuş Oto dönüşü Honda Bora'ya uğradım.Bora benim için çok özeldi. Kara şimşek için bol bol gidip geliyordum. İçeri girdiğimde personellerin değiştiğini gördüm ve hiç çaktırmadan alıcıymış gibi araçları incelemeye başladım. Civic'ler de yeni donanım paketi olan Executive'yi inceledim. Araçta makyaj dışında yani jant ve ön ızgaradan başka anahtarsız giriş ve çalıştırma, bluetooth, deri koltuk var. Aracın fotoğrafları aşağıdadır. Ayrıca komiğime giden bir durumu paylamak istiyorum.Zamanında Elegance için 57000 TL isteyen Bora bu paket için benzinli 75000 TL, LPG'li 79000 TL istiyor. Kendi aracımın olup olmadığını sorunca personel  hemen takas teklifinde bulundu :) Bende tamam dedim üstünü nakit mi krediyle mi vereceksiniz diye sorması beni güldürdü :) Çünkü aracımın ne olduğunu bile sormadı. Sonrası daha komik çünkü ''Sizin aracınızla buradaki sıfır aracımızı hiç bir fark almadan takas edelim.'' dediler :) Bu olay hem komik hem üzücü geldi bana. Çünkü Doğuş Oto'dan çıktım hemen ardından Bora'ya gittim içeri girdiğimde sanki şahin almaya gelmişim gibi bir hava oluştu.Hiç bir bilgim yokmuş gibi aracı sordum 1.4,2.0 yada dizel motoru var mı dedim tabiki yok cevabını aldım. Honda bunu neden yapıyor bilmiyorum ama merak ediyorum bir vw Polo'da 1.2 1.4 1.6 dizel benzinli seçenekleri varken Türkiye'de önemli bir pazar oluşturmuş olan Civic'te neden yok. :( Fotoğraflar aşağıdadır arkadaşlar teşekkürler.

2005 Honda Civic,2012 Honda Civic,2013 Vw Golf,2007 Honda Civic,2012 Audi A3 , 2015 Vw Golf,2009 Bmw 320i,2005 Land Rover,2009 Honda Civic,2012 Mercedes c180

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Abi müşteri kaybeder.. Yani abi açık açık söylüceğim benim nedense küçülüğünden beri bir Vw aşkı var içimde Woswostan tut CC'ye kadar bide Seatların sporları hoşuma gidiyor Skodanında sedanları.. Vw den sonra benim gözümde Honda gelir.. Bugün hatta tamircide civic muhabbeti geçti Bora dedim iyi araç ama ustanın dediği senin baktıkların daha iyiydi oldu konuştuk flan civicler az arza çıakrtır ve masrafsız benirsin dedi Bu arada Vtec 1 ve 2 den söz ediyoruz bütçe aralığımızda Vwnin sedanları yoktu daha doğrusu Bora yoktu :D Bide ben bunu neden anlattısam sebebinide bilmiyorum neyse k. gelsin :D

Çevrimdışı Gençadam

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +99/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat L.
  • Marka: Peugeot
  • Model: 208
  • Model Yılı: 2015
  • Yakıt Tipi: Benzin
Civic biraz çağın gerisinde kaldı gibi sanki o paraya dizel bi jetta daha mantıklı

Tepetakla Kullanılarak Gönderildi.

2015 PEUGEOT 208

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Kafa kafaya takasa girelim diye teklifte bulunup, üste ne kadar vereceksiniz diye sormamışsın iyi ki :D Len Oğuz :D ne adamsın.  :siritan: kardeş uzakdoğu otomobillerinde benimde şaşırdığım şeyler var. zaten birini sen söylemişsin, motor seçeneği 1600cc yada 2000cc Civic'lerin neden dizelini satmazlar? yada ful pakette daha fazla donanımın olması neden mümkün değil? ama satış fiyatına bakacak olursak, Civic, 99-2006 arası ürettiği Civic'lerin ekmeğini yiyor hala. Ciddi manada revizyona ihtiyacı var.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33