2015 1.4 Corsa Benzin + LPG Turbo

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alican

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Meraklı Melahat
  • Ad Soyad: Alican
  • Marka: Audi
  • Model: A4
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhabalar,

Fiyatta anlasabilirsem 2015 model benzin+lpg li 1.4 77Kw(100Ks) Turbo Opel Corsa almayi dusunuyorum.  LPG'nin markasi  Landi Renzo.  Daha once bu marka LPG kullanan var mi yada bu marka hakkinda bilgisi olan var midir?

Ve Corsa'nin bu modelinde 1.4 Turbo Benzin  modelinde ne tur sikintilari mevcut? Herhangi kronik arizasi falan var midir? 1.4 motor olunca aklima yokuslarda sikinti yasarim gibi dusunuyorum. Yokuslarda veya araba icinde yuk fazla oldugu zaman baygin bir sekilde mi oluyor araba?

!! A4 B8 '09 2.0 TDI !!

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
1.4, 77kw'lık motordan ultra beklentilerin olmasın ama bu kasa için 1.4 bence yeterli. Landirenzo lpg opel'lerde sıkça duyduğum lpg sistemidir. Forumdada kullananlar var. Ve sorun yaşadıklarından bahsetmediler. Sadece lpg'den dolayı engine check ikazı verdiğini duydum. Oda zaten obd2 ile çözdüklerini iddia ettikleri fakat muvaffak olunamayan bir durumdan ibaret.

Aracın genel durumu hakkında bilgiler nedir? Malum renk sarı olunca insan ticari den şüpheleniyor ;) ambianstan anlaşılan iç mekandada aynı renk kullanılmış ama amaç nedir? Spor bir tarz mı? Yoksa fabrikasyon ticari taksi mi?

Tapatalk

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Abi otelin turbo benzinlisini Bilmem ama  küçük motor turbo ikilisinde çok güzel işler çıkartıyor. Yokuşta bayilmaz ama koltugada yapıştırmaz

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MaCReM

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +66/-0
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Arkadaşlar teknoloji artık eskisi gibi değil yeni araçları eski motorlar ile karıştırmayın bence benim araç 1.2 motor ve sedan olmasına rağmen gayet de güzel çekişi var çok şükür bekledigim den çok iyi çıktı ama bu performansı lpg baltalar mı orasını bilemiyorum tabi benim aracım benzinli belki lpg olsa performansı bu şekilde olur mu orası muallak

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33