daewoo sorun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat izmir

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat eskici
  • Marka: daewoo
  • Model: leganza
  • Model Yılı: 1999
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
merhaba arkadaşlar foruma bu gün üye oldum benim şöyle bir problemim var aldığım araç daewoo leganza aracın camları normal açılıyor ama kapanırken kapanmıyor hatta elle müdahale gerekiyor aynı şekilde sileceklerde öyle nazlı nazlı çalışıyorlar bunlar motor çalışıyorken böyle... kapanıncada farketmiyor gerçi konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum...
murat izmir

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Camların kapanmaması cam fitillerinden kaynaklanıyor. Fitilleri yenilemeniz gerekiyor. Şayet cam kapanırken veya açılırken cam motoru boşa çalışıyorsa motordada arıza olduğuna işarettir. Değişmesi gerekiyor.

Cam silgi kollarının yavaş çalışması, ya yağsız kaldığından yada silgi motorundaki arızadan kaynaklanabilir.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
merhaba arkadaşlar foruma bu gün üye oldum benim şöyle bir problemim var aldığım araç daewoo leganza aracın camları normal açılıyor ama kapanırken kapanmıyor hatta elle müdahale gerekiyor aynı şekilde sileceklerde öyle nazlı nazlı çalışıyorlar bunlar motor çalışıyorken böyle... kapanıncada farketmiyor gerçi konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum...
murat izmir

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33