Doblo test sürüşü

Y.E.P. · 23 · 17259

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Arkadaşlar dün akşam yeni dobloyu test etme şansım oldu (2013 model 1,6 multijet premio safeline modeli) ...ve şunu söylemek isterimki ..."tam bana göre bir araç" ..

Araç inanılmaz geniş..test etmek için 4 kişi arka koltuğa oturduk ve çok rahat ettik...şöför mahalli aynı otobüs gibi...acayip ferah...ön cam kocaman ve her şey elinin altında...çok keyifli ve yumuşak bir sürüşü var... arka bagaj o kadar büyükki 10 çuval un koysam banamısın demez...20 tanede ceyhan karpuzu alır  :D arka sağ sol kapıda sürgülü, inme binme işi çok rahat... süspansiyon resmen konforlu geldi bana ki bu tip hafif ticari araçların konforlu olduğu söylenmez halk arasında... aralık sonunda kampanyadan 33.000 TL ye almış..birmottan... müdürü tanıdığım diyor, senin aracı peşinata sayarız bir tanede sana alırız dedi...fakat beni düşündüren kamyonet olarak geçtiği için hız sınırlamasına takılıyor... yani 88'i geçmeyecen uzun yolda...şehir içide 50 gibi komik bir rakam...MTV vergisi biraz yüksek...muayenede her sene  :-1 :-1 :-1 :-1

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Emrah Doblo hakkındaki düşüncelerini soluksuz okudum kardeşim. Alınabilecek en ekonomik hafif ticari araç önce Dacia, sonra Fiat! Ve doblo konusunda sana katılıyorum kardeşim. Çünkü doblo gerçekten kullanıcısını üzmeyen bir araç. Öyle ahım şahım şikayetler işitmedim. Valla ben şimdiden hayırlı olsun diyorum. Çünkü yeni kasalar çok şık ve kokpit harika. Kardeşim seninle zevklerimiz örtüşüyor :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Sen o adama selamımı söyle, aşağıdaki bilgileri paylaş

Fiat Doblo

Motor Tipi : Benzinli ya da Dizel
Motor hacmi cm3 : 1242 – 1910
Motor gücü hp : 65 – 103
Maksimum hız : 141 – 168
Yakıt t.(LT/100km) : 7.7 – 8.6
Şehiriçi : 9.8 – 11.1
Şehirdışı : 6.5 – 7.2
Ağırlık : 1210 – 1300
İstiap haddi : 625 kg.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
abi bi dobla sabibiyle konuşmuştum adam yeni aldım ama hiç memnun değilim demişti çok şaşırmıştım meğersem altı yere çok yakın ve dingil mesafesi çok uzun olduğu için altı durmadan yere sürtüyormuş o nedenle adam memnun değilmiş  :protesto :protesto :protesto :protesto :protesto

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Valla çok haklısın :) Mutlu son :D

o adamı bir daha göremem abi :siritan: :siritan: ama bu araç tam emrah abiye göre zaten onun gibi 3 tane insanı başka hangi arabanın arka koltuğuna sığdırabilirizki birde rahat edicekya tamam iste arabasını buldu işte hadi hayırlı olsun :) :) :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Neden?  :krukcu:

Bence bu kadar para verilip bu araba alınmaz değmez bence

Çevrimdışı JuniorFalcon

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +6/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Burak
  • Marka: Chevrolet
  • Model: Lacetti 1.6 WTCC
  • Yakıt Tipi: Benzin
ticarilerde en sevdiklerimdendir bagaj büyük ve kullanılabilirliği çok iyi ve en bayıldığım özelliğide arka bagaj üstü pandizotun 70kg taşıyabilmesi

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Ne olursa olsun 0 bir araç 8 yaşındaki araçtan kat be kat sıkıntısızdır... Kaldı ki VW eski kalitesinde değil artık... Türk halkı olarak koyun psikolojisinden kurtulmamız gerekli... Unutulmamalı... VW almanların halk arabasıdır... kalite göstergesi değil... VW artık bitmiştir... Ve yasin abi inan bana hiçbir 0 araç 2005 model araç kadar sorun çıkartamaz... Kaldı ki doblo fiat'ın amiral gemisi halinde artık... En çok önem verdikleri araçları doblo... Bu yüzden... Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim... Ben ki fiattan nefret eden birisi olarak doblo denildiğinde gözümü kapatır kontağı çeviririm...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
işte benim adamım  :kucakla: :kucakla: :kucakla: :kucakla: :kucakla:

:fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek: :fisek:

Ne olursa olsun 0 bir araç 8 yaşındaki araçtan kat be kat sıkıntısızdır... Kaldı ki VW eski kalitesinde değil artık... Türk halkı olarak koyun psikolojisinden kurtulmamız gerekli... Unutulmamalı... VW almanların halk arabasıdır... kalite göstergesi değil... VW artık bitmiştir... Ve yasin abi inan bana hiçbir 0 araç 2005 model araç kadar sorun çıkartamaz... Kaldı ki doblo fiat'ın amiral gemisi halinde artık... En çok önem verdikleri araçları doblo... Bu yüzden... Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim... Ben ki fiattan nefret eden birisi olarak doblo denildiğinde gözümü kapatır kontağı çeviririm...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
 :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Ben senin gibi düşünmüyorum Turaç çünkü arkadaşım 2013 Linea aldı 36000 tl'ye vites körüğü bizim milenyumların vites körüğünün 3/1 kalitesinde olamaz göğüs kaplamasının bağlantı yerlerinde açılma var kalite çok düşük ama gösterişi var sadece görünüşe de o kadar para vermem ben ilan daki caddy bakımları düzenli yapıldığında en az 2 tane doblo'yu eskitir.Ben ilan daha yüksek modellerde vardı ama ben 2005 modeli seçtim çünkü o kasa ve modeller gayet güzel

Ben bu markayı ister inan ister inanma bedavaya verseler almam ciddiyim

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Ağzım doluydu :D hahahahah  :leziz: :leziz: :leziz:

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Ben senin gibi düşünmüyorum Turaç çünkü arkadaşım 2013 Linea aldı 36000 tl'ye vites körüğü bizim milenyumların vites körüğünün 3/1 kalitesinde olamaz göğüs kaplamasının bağlantı yerlerinde açılma var kalite çok düşük ama gösterişi var sadece görünüşe de o kadar para vermem ben ilan daki caddy bakımları düzenli yapıldığında en az 2 tane doblo'yu eskitir.Ben ilan daha yüksek modellerde vardı ama ben 2005 modeli seçtim çünkü o kasa ve modeller gayet güzel

Ben bu markayı ister inan ister inanma bedavaya verseler almam ciddiyim

O dilini yaklaşık 1,5 saat önce niye çıkartmadın ki koparayım :kızgınım: :kızgınım: :kızgınım: :kızgınım: :D :D :D

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Yok abi... Ben internetle tanıştım tanışalı VW benim için artık bitti.. Daha 2 dakika önce evde kavga çıktı... Sadece 'havası(!)' var diye annem jetta istemeye başladı... Boş oğlu boş arabaya dünyanın parasını verecekmiş... Neymiş havası varmış... Sırf annem gibi sadece halkın kulaktan dolma bilgileriyle adım atanlar sayesinde inanılmaz prim yapıyor bu araçlar... Ben bunu fiat için savunmuyorum... Fakat VW gerçekten parasını ve kariyerini haketmeyen bir araç... 2005 transporter kullanıyordum... Aracın elimle tutabileceğim hiçbir yeri yoktu... Kapıkolları kopmuş, iç tutmak süngerler parçalanmış direksiyon paramparça olmuş.. Ve araç sadece 185.000km deydi... Piyasada o kadar çok doblo varki... böylesine dökülmüş olanını bulmak gerçekten maharet ister... Tekrar tekrar söylüyorum... VW Türk halkının abartmasından başka hiçbir şey değildir... Ha dobloyumu savunuyorum? Tabiki hayır... Ama ben bir fiat düşmanı olarak 0 KM volkswagen 0 km doblo yan yana konulsun bir saniye bile tereddüt etmem... Çünkü biliyorum... Cİlalı cicili bicili o VW iki gün sonra perperişan olacak... Yıllar içerisinde verdiğim para kadar servisine para kazandıracağım... Bu yüzden artık insanların sadece kulaktan dolma bilgilere inanmak yerine biraz araştırması gerekiyor...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Emrah abi Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap alsana sen :D Tam sana göre... :D Hem bak 7 kişilikmiş :D :siritan: :siritan: :siritan: :siritan:

Çevrimdışı JuniorFalcon

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +6/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Burak
  • Marka: Chevrolet
  • Model: Lacetti 1.6 WTCC
  • Yakıt Tipi: Benzin
citandan umutluydum 90 beygirlik motorunu görene kadar

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33