GönderenKonu: Yeni Fabia Nasıldır ?  (Okunma sayısı 1826 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1071 defa
  • Puan +585/-17
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Administrator
  • Doğum Yılınız: 1977
  • Marka: Renault
  • Model: Megane II
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Benzin
Ynt: Yeni Fabia Nasıldır ?
« Yanıtla #10 : 15 Ekim 2015, 10:57:46 »
Ben bu konuda şahsi fikrimi şöyle yazayım;
Ben seri, atik ve hassas bir sürüş severim. Bu nedenle benzinli motora sahip bir araç tercih ederdim. Gürültülü çalışması bakımından benzinli motora göre daha rahatsız edici olan dizeli istemezdim. Ayrıca arıza durumunda masraflara bakılacak olursa, benzinli otomobiller dizel otomobillere göre çok daha avantajlı.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
yanıtınıza teşekkür ederim. Dizel araçlarla benzinli araçların birkaçyıl kullanılınca yıpranmaları nasıldır? Tamir bakım ücretlerini kıyaslarsak nasıldır? Dizel araçlarda kullanımda daha titrek ve gürültülü olduğunu biliyoruz ama bakım ve elden çıkarma esnasında fiyat bazında benzinli mi dizel mi tercih eder insanlar? Hyundai ile Fabia kıyaslıyorum.Euro şu an çok yüksek ve Fabia da anlamsız şekilde fiyatı yükselmiş. Hyundai Kore firması... Acaba Hyundai daha mı avantailı olur? Arabayı daha çok  şehir içi ve daha çok 2 kişikullanacağız. Önceki aracım Toyota Yaris!ti çok memnundum. En az onda olan konforları arıyorum. Ama bazı basit konforlar Fabiada yok.. Yine de çok ergonomik bir yerleşim yapmışlar araç ve bagaj içinde... Hyundainin far, yağmur, park sensörlerivar... Bunlar da hoş şeyler... Sizin yanıtlarınıza çok teşekkür ederim, bunun yanısıra başka kullanıcıların da tavsiyelerini rica ediyorum bu 2 günde karar vericem.

Zaman en kıymetli hazinedir
Teşekkür eden üyeler: izmirizmir

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr