ford courier hakkında bilgi paylaşımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı er1988ay

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: eray çolak
  • Marka: TABANVAY SLX
  • Model: 1988
  • Model Yılı: 1988
  • Yakıt Tipi: Benzin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bende birkaçtane gördüm , yavaş yavaş yollarda görmeye başladık...dışardan inceledim çok şık duruyor bence... yorumlar için teşekkürler Eray  :iyi:

arkadaşlar fiyat konusunda bana yardımcı olan yok bu araç bu parayı edermi , ayrıca benim 2013 model linea 1.4 active plusa 31000 fiyat veriyorlar arada 17500 fark var ne diyorsunuz

Arabandan şikayet etme bence. Şu zamanda araba satıp almak baya zorlu. Herşey ateş pahası.
yok arabamdan şikayetim yok benimki hastalık, imkanım olsa hepsinden bir tane alırım sürekli yeni modelleri incelerim

Çevrimdışı Gençadam

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +99/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat L.
  • Marka: Peugeot
  • Model: 208
  • Model Yılı: 2015
  • Yakıt Tipi: Benzin
Al 95 bak keyfine abi rampada inip itileme :D
2015 PEUGEOT 208

Çevrimdışı hsyncnakyz

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Konunun üzerinden bir yıl geçmiş ama bende düşüncelerimi yazmak istiyorum. [emoji1]
Doblo fiorino courier üçünüde kıyaslamaya yapacak kadar kullandım. Courier i tek geçerim aralarında. Kalkısta hantal olduğu konusu net bişey ama bu tamamen vites oranıyla alakalı araba 1. viteste 60 km hızı geçip 70 e merdiven dayıyor bunun sonucu olarak 2. Viteste kalkmış gibi hantal kalıyor keza 2009 model 1.3 dobloda 2. Viteste redline yapınca 70 te takılıyor. Gaz tepkisi olarak birbirleri arasında aşırı fark yok ama doblodaki tepki bence diğerlerinden bir tık öndeydi.
Gelelim en önemli konu olan yakıt konusuna. [emoji1] ben bu olayı rodajla çok alakalı buluyorum rodaj ne kadar iyi o kadar performans ve verimlilik 3 aracıda sıfır aldık doblo 7 litrenin altına düşmüyor fiorinoda aynı sayılır oda 6.5 litrenin altına inmiyor bu arada fiorino 2012 model. Courier rodaj zamanı yani ilk 4-5 bin kmde 5.5 altına ne yaptıysak indiremedi ama şimdi 8 binde ve şehir içinde 5.2 yi geçmiyor.
Son olarak 2. 3. 4. 5. Viteslerde courier doblo ve fiorinodan iyi ivmeleniyor. Konfor bakımından courier tabiki daha iyi. Malzeme bakımından 3 üde sert plastik bu tarz araçlarda da makbul olanı o zaten :D
Keske courieri 6 vites yapıp 1. Vites sorununu ortadan kaldırsalarmış. Umuyorum makyajlandıgında vites kutusunada bi el atarlar. [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Konunun üzerinden bir yıl geçmiş ama bende düşüncelerimi yazmak istiyorum. [emoji1]
Doblo fiorino courier üçünüde kıyaslamaya yapacak kadar kullandım. Courier i tek geçerim aralarında. Kalkısta hantal olduğu konusu net bişey ama bu tamamen vites oranıyla alakalı araba 1. viteste 60 km hızı geçip 70 e merdiven dayıyor bunun sonucu olarak 2. Viteste kalkmış gibi hantal kalıyor keza 2009 model 1.3 dobloda 2. Viteste redline yapınca 70 te takılıyor. Gaz tepkisi olarak birbirleri arasında aşırı fark yok ama doblodaki tepki bence diğerlerinden bir tık öndeydi.
Gelelim en önemli konu olan yakıt konusuna. [emoji1] ben bu olayı rodajla çok alakalı buluyorum rodaj ne kadar iyi o kadar performans ve verimlilik 3 aracıda sıfır aldık doblo 7 litrenin altına düşmüyor fiorinoda aynı sayılır oda 6.5 litrenin altına inmiyor bu arada fiorino 2012 model. Courier rodaj zamanı yani ilk 4-5 bin kmde 5.5 altına ne yaptıysak indiremedi ama şimdi 8 binde ve şehir içinde 5.2 yi geçmiyor.
Son olarak 2. 3. 4. 5. Viteslerde courier doblo ve fiorinodan iyi ivmeleniyor. Konfor bakımından courier tabiki daha iyi. Malzeme bakımından 3 üde sert plastik bu tarz araçlarda da makbul olanı o zaten :D
Keske courieri 6 vites yapıp 1. Vites sorununu ortadan kaldırsalarmış. Umuyorum makyajlandıgında vites kutusunada bi el atarlar. [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Paylaşım için teşekkürler.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33