GönderenKonu: GÜNÜN DUASI 01.10.2015  (Okunma sayısı 435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışıadnan20

• FO-Süper üye
  • *

• Üye'ye 144 defa
  • Puan +124/-1
    • Ad Soyad: ADNAN EĞDİR
    • Doğum Yılınız: 1964
    • Marka: HYUNDAİ
    • Model: Elantra
    • Model Yılı: 2005
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    GÜNÜN DUASI 01.10.2015
    « : 01 Ekim 2015, 08:10:57 »
    Allah'ım!
    Perşembe gününde beş hacetimi yerine getir; bu hacetleri ancak Senin keremin kapsayabilir ve onlara ve onlara ancak Senin -sonsuz- nimetin güç yetirebilir: İtaatinde güçlü olmam için bana sağlık ver. Kendisiyle büyük sevabına lâyık olacağım bir ibadeti yapmaya muvaffak eyle. Helal rızık vererek durumumu iyileştir. Kendi emniyetinle korkulu yerlerde beni emniyette kıl. Bana, hüzün ve kederin saldırılarından kendi kalende yer ver. Muhammed ve âl-i Muhammed'e salavât gönder. Hz. Muhammed'e tevessül etmemi kıyamet gününde benim için şefaatçi ve faydalı kıl. Gerçekten de Sensin merhametlilerin en merhametlisi."

şecaat arz ederken merd i kıpti sirkatin söyler

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1021 defa
    • Puan +584/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    Ynt: GÜNÜN DUASI 01.10.2015
    « Yanıtla #1 : 01 Ekim 2015, 09:59:42 »
    Amin amin amin
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Allah'ım!
    Perşembe gününde beş hacetimi yerine getir; bu hacetleri ancak Senin keremin kapsayabilir ve onlara ve onlara ancak Senin -sonsuz- nimetin güç yetirebilir: İtaatinde güçlü olmam için bana sağlık ver. Kendisiyle büyük sevabına lâyık olacağım bir ibadeti yapmaya muvaffak eyle. Helal rızık vererek durumumu iyileştir. Kendi emniyetinle korkulu yerlerde beni emniyette kıl. Bana, hüzün ve kederin saldırılarından kendi kalende yer ver. Muhammed ve âl-i Muhammed'e salavât gönder. Hz. Muhammed'e tevessül etmemi kıyamet gününde benim için şefaatçi ve faydalı kıl. Gerçekten de Sensin merhametlilerin en merhametlisi."

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaman en kıymetli hazinedir

HideMyAss.com
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr