GönderenKonu: GÜNÜN DUASI 30.09.2015  (Okunma sayısı 428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışıadnan20

• FO-Süper üye
  • *

• Üye'ye 144 defa
  • Puan +124/-1
    • Ad Soyad: ADNAN EĞDİR
    • Doğum Yılınız: 1964
    • Marka: HYUNDAİ
    • Model: Elantra
    • Model Yılı: 2005
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    GÜNÜN DUASI 30.09.2015
    « : 30 Eylül 2015, 10:17:37 »
    Allah'ım!
    Seni, vesilesi zayıf, çaresi kesilen, eceli yaklaşan, dünyada arzusu azalan, rahmetine ihtiyacı çoğalan, hasreti kusurundan dolayı bü-yük olan, sürçmesi ve kayması çok olan ve tövbesi sana hâlis olan bir kimse gibi çağırıyorum (sana yalvarıp yakarıyorum). Peygamberlerin so-nuncusu olan Hz. Muhammed'e ve onun tertemiz Ehl-i Beyt'ine salavat gönder, Hz. Muhammed'in (Allah'ın sâlat ve selamı ona ve Ehl-i Beyt'ine olsun) şefaatini bana nasip eyle ve onunla birlikte olmaktan beni mahrum eyleme. Kuşkusuz sen, merhametlilerin en merhametlisisin.
    Allah'ım!
    Çarşamba günüde benim için dört şeyi yerine getir: Güç ve kuvvetimi itaatinde, neşât ve enerjimi kulluğunda, rağbet ve isteğimi se-vabında, zahitlik ve rağbetsizliğimi acıklı azabına sebep olacak şeylerde kıl. Şüphesiz Sen, istediğine latifsin."

şecaat arz ederken merd i kıpti sirkatin söyler

ÇevrimiçiYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1010 defa
    • Puan +584/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    Ynt: GÜNÜN DUASI 30.09.2015
    « Yanıtla #1 : 30 Eylül 2015, 10:21:27 »
    Amin
    Hocam teşekkürler
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Allah'ım!
    Seni, vesilesi zayıf, çaresi kesilen, eceli yaklaşan, dünyada arzusu azalan, rahmetine ihtiyacı çoğalan, hasreti kusurundan dolayı bü-yük olan, sürçmesi ve kayması çok olan ve tövbesi sana hâlis olan bir kimse gibi çağırıyorum (sana yalvarıp yakarıyorum). Peygamberlerin so-nuncusu olan Hz. Muhammed'e ve onun tertemiz Ehl-i Beyt'ine salavat gönder, Hz. Muhammed'in (Allah'ın sâlat ve selamı ona ve Ehl-i Beyt'ine olsun) şefaatini bana nasip eyle ve onunla birlikte olmaktan beni mahrum eyleme. Kuşkusuz sen, merhametlilerin en merhametlisisin.
    Allah'ım!
    Çarşamba günüde benim için dört şeyi yerine getir: Güç ve kuvvetimi itaatinde, neşât ve enerjimi kulluğunda, rağbet ve isteğimi se-vabında, zahitlik ve rağbetsizliğimi acıklı azabına sebep olacak şeylerde kıl. Şüphesiz Sen, istediğine latifsin."

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaman en kıymetli hazinedir

HideMyAss.com
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr