GönderenKonu: Öğrenci evine 120 bin liralık elektrik faturası  (Okunma sayısı 401 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışıefedesign

• Konya Sorumlusu

• Üye'ye 50 defa
  • Puan +49/-0
    • Ad Soyad: Mehmet Niyazi ALADAĞ
    • Doğum Yılınız: 1989
    • Marka: Mitsubishi
    • Model: Lancer 1.5 INVITE
    • Model Yılı: 2009
    • Yakıt Tipi: Benzin
       Edirne'nin Keşan ilçesinde öğrencilerin kaldığı bir eve 120 bin liralık elektrik faturası geldi.

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 3'üncü sınıf öğrencileri Cihat Kabak (21) ve Can Camgöz (22) oturdukları Yeni Mahalle'deki kiralık evlerine bu ay 119 bin 874 lira elektrik faturası gönderilmesinin şaşkınlığını yaşadı.

Can Camgöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, faturaya itiraz ettiklerini söyledi.

Cihat Kabak ise, kendilerine şaka yapıldığını zannettiğini ifade etti.

Kabak, bu faturayı ödemelerine imkan olmadığını belirterek, "Faturayı görünce ev arkadaşım kaçmayı düşündü. Ben de kaçamazsınız, bu fatura ortak dedim. Soruşturduk, daha önce bu şekilde düzenlenen faturalar olmuş. Birkaç tanesi iptal olmamış, ödetmişler. Ödeyin derlerse ödeyemeyiz, bir canımız var. Fabrikaya bu kadar fatura gelmez." dedi

Dünyanın En Büyük Haber Alma Teşkilatının Adı DEDİKODU'dur...

ÇevrimiçiYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1021 defa
    • Puan +584/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    Ynt: Öğrenci evine 120 bin liralık elektrik faturası
    « Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2016, 09:07:40 »
    Kesinlikle bir hata vardır. 1200 TL olsa hadi belki derim. Ama 120.000 TL nedir? Ortalama bir sanayi işletmesine 2.000 ile 5.000 TL arası fatura geliyor.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
       Edirne'nin Keşan ilçesinde öğrencilerin kaldığı bir eve 120 bin liralık elektrik faturası geldi.

Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri 3'üncü sınıf öğrencileri Cihat Kabak (21) ve Can Camgöz (22) oturdukları Yeni Mahalle'deki kiralık evlerine bu ay 119 bin 874 lira elektrik faturası gönderilmesinin şaşkınlığını yaşadı.

Can Camgöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, faturaya itiraz ettiklerini söyledi.

Cihat Kabak ise, kendilerine şaka yapıldığını zannettiğini ifade etti.

Kabak, bu faturayı ödemelerine imkan olmadığını belirterek, "Faturayı görünce ev arkadaşım kaçmayı düşündü. Ben de kaçamazsınız, bu fatura ortak dedim. Soruşturduk, daha önce bu şekilde düzenlenen faturalar olmuş. Birkaç tanesi iptal olmamış, ödetmişler. Ödeyin derlerse ödeyemeyiz, bir canımız var. Fabrikaya bu kadar fatura gelmez." dedi
    Zaman en kıymetli hazinedir

ÇevrimiçiHüseyin Kuzucu

• Master Moderator
    • *

• Üye'ye 287 defa
    • Puan +308/-5
    • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
    • Doğum Yılınız: 1995
    • Marka: Opel
    • Model: Astra H
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Motorin
    « Yanıtla #2 : 16 Mayıs 2016, 13:00:26 »
    Öğrenci arkadaşlara sabır diliyorum tam final zamanı..

ÇevrimdışıRahimavci

• FO-Özverili Üye
    • *

• Üye'ye 11 defa
    • Puan +3/-1
      • Ad Soyad: RAHİM AVCI
      • Doğum Yılınız: 1987
      • Marka: VW
      • Model: TIGUAN 1.4 TSI 4 MOTION
      • Model Yılı: 2010
      « Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2016, 21:51:00 »
      Vardır bir hata ya yıllardır hiç okunmuyordu yada hatalı endeks yazmışlardır

Zenfone 2

HideMyAss.com
      Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr