KORNA DEVRESi - fresh Turk Coder

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
selamlar... piyasada kora devresi satanlar mevcut içlerinden biri tarafıma hakaret ettti bende oturdum piyasa sizin değil olamaz dedim ileri seviye program yazdım pogram ile kendi melodinizi yapabiliyor ve kod oluşturuluyor oluşan kodu tarafıma iletiyorsunuz melodi dosyası hazır bu program onlara inat yazılmıştır Turk Coder

program elektronik devre yapmasını bilenlere ve üretici satıcı olanlara hitap eder şimdilik devresini yapmadım devre şeması deoneleri bende kendim yaptım siparişlere göre gidecek durum olduğunda devre yapmadım nmeraklılara korna devresi.............

#Gecersiz YouTube Linki#

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Link hatalı olmuş Murat. Facebook linki koymuşsun. Youtube linki varsa onu eklermisin.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
youtobe yok program ile kullanıcı kendi melodisini yapabiliyor bu oluşan melodi kod oluyor bu kodu yazılıma çipe yükleniyor kendim yaptım yazdım arge amaçlı yapmıştım üretici satıcıya hitap eder irtibat facebook veya telefon 05367901396   bu facebook adresi ve irtibat

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33