SESLİ KOMUT KONTROL

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Selamlar...  BU KONUYU BAŞKA BİR BÖLÜMDE YALNIŞLIKLA AÇMIŞIM BURAYA TEKRAR YAZDIM ADMİNDEN ÖZÜR DİLERİM

Küçükken tv lerde seyredilen kara şimşek filimden çok etkilendim bu projemi 1990  da arge ve çalışmalarıma başlamıştı teknolojinin gelişmesi ile çeşitkli ortamlara bu sistemi yapmayı başardım bilgisayar ortamında her türlü otomasyon kontrol olarak yazdım fakat her yere bilgisayarın sığmadığından dolayı teknolojinin verdiği nimetkeri sonuna kadar kullandım yazmış olduğum algoritma ile sesli komut kontrol sistemini elektronik ortama aktarmayı başardım bu sayede ortamdaki aygıt ve cihazları sesimize göre kotnrol edilebiliyor.. arabalarda da kullanılabilir olduğunu düşünüyorum bu yüzden bir çok çeşit ve versiyonunu yazdım belki birilerinin işine yarar diye sunuyorum.
hoby elektronik ile uğraştığımdan isteklere göre yapıyorum ..... tüm yazılım algoritma ben murat tezcan tarafından yapılmıştır e-posta : [email protected]

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
sesli komut ile araba kontrolü yapmıştım televizyonlarda canlı olarak....

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

orada benden başka bulunan kişiler reklam amaçlı buluna kişilerdir yapmış olduğum sistem ile ilgili hiç bir şekilde ilgi ve alakaları yoktur yapılan sistem kendim tarafından yapılmıştır anlaşma sağlanamadığından dolayı sistem ilerlememiştir.... daha gelişmiş özellikli ve versiyon modelleri yaptım fakat bunları şu an için yayınlamıyorum ilerideki gelişmelere göre.... diğer tv lerde de sunumlarım çekimlerim mevcuttur özellikle şunu belirtmek isterimki yapmış olduğum 10 larca çekim sonucu sesimin kısılması sonucu bir tv yayınında şifresini unuttuğumdan dolayı ve ilk etapta çalışmadı sonra şifreyi hatırlayıp çalıştırdım bu bizim millet yorumlarda yazmış çalışmadı diye ma çalıştığını gördükleri halde yorum yapmayan bu cahil insanımıza istinaden bunu dünyada canlı yayında yapan tek insanım .... hiç kimse çıkıp yapamamıştır bu işi tüm dünyada benden iyi yapan varsa koysun dedim yazdım şu ana kadar benden iyisini yapan çıkmadı avrupalıların gözünü seviyim ama bizim milletimiz bizim ilerlememizi istemez bir yapıya duyguya sahip insanalar olduğndan yapacak bir şey var devam ediyorum yukarıda tv çekim linkimi yazdım saygılar murat tezcan turk coder 

5 muıcit filan yok bu işin yapımcısı mucidi benim dediğim gibi bu işi benden iyi yapcak varsa he türlü meydan okuduö okumaya devam ediyorum

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33