SESLi KOMUT KONTROLU

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Concept bir araç yapılmıştı. Araç içine girdikten sonra sadece adresi söylüyorsunuz araca ve başka hiçbirşeye karışmıyorsunuz. Sanıyorum bu sistemin son noktası o araçtır.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
amerika da gsp üzerinden gidiyor ama ordaki yol tasarımı yapıtları buralar gibi değil almanyada yollar var siz oto kumandaya veriyorsunuz yollardaki sensörler sayesinde araba otomatik gidiyor bizde bu sistem adresi ver gitmez yolda giderken taşlarlar adama bak laaa arabayı sürmüyor kesin bu araba iblis tir diye taşlarlar emin olur ben bir sistem yaptım adresi sizden başkası bilmiyor sizden başkası gitmiyor bırakında sır olsun özel olsun hahaaa adresi ver gitsin haahaa :DD:D

hocam adresi ver onuda yaaprım arabayı ben sürerim adresi siz verirsiniz ben götürürüm siz yaslanın koltuğa D:D:D:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
 :siritan: :siritan: :siritan: :siritan: Tamam buda kafadan kırık :D hahahahahahahah çok yaşa Murat :D

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
amerika da gsp üzerinden gidiyor ama ordaki yol tasarımı yapıtları buralar gibi değil almanyada yollar var siz oto kumandaya veriyorsunuz yollardaki sensörler sayesinde araba otomatik gidiyor bizde bu sistem adresi ver gitmez yolda giderken taşlarlar adama bak laaa arabayı sürmüyor kesin bu araba iblis tir diye taşlarlar emin olur ben bir sistem yaptım adresi sizden başkası bilmiyor sizden başkası gitmiyor bırakında sır olsun özel olsun hahaaa adresi ver gitsin haahaa :DD:D

hocam adresi ver onuda yaaprım arabayı ben sürerim adresi siz verirsiniz ben götürürüm siz yaslanın koltuğa D:D:D:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33