SESLi KOMUT KONTROLU

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
selamlar.. kullanıcının sesine göre belirlemiş olduğu aygıt ve cihazları kontrol etmek içindir 2 kişi sesini tanımlaya bilir onlarca aygıt ve cihaza kontrol edebilir.... arabalarda evlerde ofis gibi ortamlarda sesinize göre kontrol sağlaya bilirsiniz ayrıca kablosuz mikrofon takarak da kontrol edilebilir.. lcd ekran göstergeli versiyonudur... iyi çalışmalar.
Not: bilgisayar bağlantısı olmadan çalışan bir modül devredir ..

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

araba motor kontrolü için extra kontrol deversi yapılmaktadır bu devre modül motorun çalışma durdurma kontrolü içindir bu modil sisteme dahil değldir  istek üzerine yapıyorum bu devre oto start stop akıllı modül devresidir kendim tarafımdan yapılmaktadır..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
lutfen bu konulari hobi bolumune ac. Daha oncede soyledim.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
hocam selamlar... elektronik bir uygulama olduğundan dolayı bu bölüme açtım hoby bölümüne hitap edecek sunum olmadığından dolayı elektronik olarak uygulama olduğundan dolayı sunum elektronik içerikli olduğundan

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
ses tanıma kotrol için uygulaması......

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap paylaşan: Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Bazı komutları 2-3 defa tekrarlamanın sebebi nedir? Daha önce Haber Türk canlı yayında seni izledim. Orada da araba çalışmamıştı.  Ses tanımada sıkıntılar var sanırım?

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
selamlar.. hocam haber türk kanalında olan sunumda hiç bir sorun yok. sadece şifereleri unuttum her tv kanalı için ayrı şifre yapmıştım. habertürk kanalında sonuna kadar izlememişsiniz sanırım şifreyi unutmamdan dolayı 3 defa çalıştıramadım buda yüksek güvenlik ve şifre sistemi demek ama son komutta hatırladım çalıştır ozaman herkes tabiri caizse  madara oldular.... araba için yapmış olduğum o devreyi bir gecede kodladım ve yaptım .. şu an daha gelişmişlerini zaten yaptım fakat vermiyorum malesef....     türkiye cumhuriyetinde benden daha iyi yapabilicek kimse çıkmadı daha belki şimdi çalarak belki bişiler yapabilirler...... bir kaç komutu tekrarlamamım sebebi alıştırma hiç bir problem yok gürültüü ortamda çalışması zorlanşır buda normaldir.. içerisindeki elektronik beyin yüklenen sesi duyması lazım sonuçta siz müziği sonuna kadar açıp hadi robot sesi kıs derseniz mantıklımı...

bu sistemi normalde akıllı ev sistemlerinde yapıyorum araba için geliştirdiğim çok özel modul ve düzenekler mevcut insanın bir şeylere hemen öğrenmesi veya yapması beklenemez kendimi zaten geliştirdim argelerim sonucu.

hiç bir problem yok ama tek problem alıcıların beleşçi olamalarından kaynaklanan sorunlar var daha uçuklarını yaptım kime ne anlatıcam bir şeyi almadan kullanmadan bilinmez..   hiç bir problem yok yayınlamış olduğum videoları izlenmesini tafsiye ederim ayrıca 10 larca tv kanalında her gün sabahın köründe kalkıp mart ayında ayazda çekim yapmak her gün gırtlağını çatlata çatlata canlı yayında sunum yapmak sizce naıl bir duygudur sesim kısılmış diper problemler bütçem sıfır olmasına rağmen başarrım birde kanal7 deki sunumu izlerseniz herkese iyi çalışmalar... not : bu sistemi her türlü çeşitte yapmış bulunuyorum sorun yok amacım paralıkesime hitap etmek dersimi aldım çünkü..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
canlı yayında şöyle diyorsun, "stres ve panik yaptım, stres ve panikli olduğumu anladığı için çalışmadı ama kendimi toparladım çalıştırdım" şifreyle ilgili bir şey demiyorsun :D Başkent Oto sanayisinde yapılan çekimi tekrar izle ;)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=5ec49849a97c2a7854d2ae0aeee6e63d"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=5ec49849a97c2a7854d2ae0aeee6e63d"><b>Giriş Yap</b></a>

selamlar.. hocam haber türk kanalında olan sunumda hiç bir sorun yok. sadece şifereleri unuttum her tv kanalı için ayrı şifre yapmıştım. habertürk kanalında sonuna kadar izlememişsiniz sanırım şifreyi unutmamdan dolayı 3 defa çalıştıramadım buda yüksek güvenlik ve şifre sistemi demek ama son komutta hatırladım çalıştır ozaman herkes tabiri caizse  madara oldular.... araba için yapmış olduğum o devreyi bir gecede kodladım ve yaptım .. şu an daha gelişmişlerini zaten yaptım fakat vermiyorum malesef....     türkiye cumhuriyetinde benden daha iyi yapabilicek kimse çıkmadı daha belki şimdi çalarak belki bişiler yapabilirler...... bir kaç komutu tekrarlamamım sebebi alıştırma hiç bir problem yok gürültüü ortamda çalışması zorlanşır buda normaldir.. içerisindeki elektronik beyin yüklenen sesi duyması lazım sonuçta siz müziği sonuna kadar açıp hadi robot sesi kıs derseniz mantıklımı...

bu sistemi normalde akıllı ev sistemlerinde yapıyorum araba için geliştirdiğim çok özel modul ve düzenekler mevcut insanın bir şeylere hemen öğrenmesi veya yapması beklenemez kendimi zaten geliştirdim argelerim sonucu.

hiç bir problem yok ama tek problem alıcıların beleşçi olamalarından kaynaklanan sorunlar var daha uçuklarını yaptım kime ne anlatıcam bir şeyi almadan kullanmadan bilinmez..   hiç bir problem yok yayınlamış olduğum videoları izlenmesini tafsiye ederim ayrıca 10 larca tv kanalında her gün sabahın köründe kalkıp mart ayında ayazda çekim yapmak her gün gırtlağını çatlata çatlata canlı yayında sunum yapmak sizce naıl bir duygudur sesim kısılmış diper problemler bütçem sıfır olmasına rağmen başarrım birde kanal7 deki sunumu izlerseniz herkese iyi çalışmalar... not : bu sistemi her türlü çeşitte yapmış bulunuyorum sorun yok amacım paralıkesime hitap etmek dersimi aldım çünkü..

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
burayı izlerseniz.... sesimin kısılmadığı çekim ben noktayı koydum the and  almak isteyen olursa montaj halinde kutu hazır..
unuttum bilim kurgu filmi vardı hatırlarsınız sanırım adam uçakta susun demişti arabasını çalştırmak için motor çalış dedi aklıma şimdi geldi .... bu sistemi canlı yayında sunum yapan cesaretli dünyada bir tek ben oldum türk olarak guru duydum fakat malesef tebrik yerine kötek gördüm nasıl çalarız çırparız araklarız gibi kimsenin zerre kadar maddi olarak katkısı olmamıştır ve oluşmasında kimsenin.... ben bir coderim 1990-2014 coder aklına eseni yapar eder koyar ortaya meraklısıda çıkarsa alır genelde coderlerin kaderi budur yapar eder ama sonuç değişkendir....

yaptığım bu sistemi adamın biri amerika ya gönderdi çalmak için çözemedi
adam ayrıca üniversiteye gönderdi çalalım kardeşim birlikte yapalım diye
arayanların 100 de 99.99999 hırsız çıktı malesef üzülerek yazıyorum bir ülkede bir proje yapan bir insana destek mi olunur yoksa 100 de 99.99999 hırsız çıkıp araklamaya mı kalkar diğer projelerimde dahil... neyse bu konuyu birdaha irdelemice güzel bir form banlanmadığım engellenmediğim tek form teşekkür ediyorum Uğur bey banada burda yer verdiğiniz için .....

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
araba meraklıları arabalarını aldıklarında fabrikanın koyduğu eksozu beğenmezler kendileri eksoz taktırır birde ara ara gaz verirler taki hoşlarına gidecek ses gelene kadar adama adama bakıp bu adam ne yapıyor derler bilmezlerki adam uygun sesi yakalayaan kadar gazı köklemektedir...... bu sistem stres panik heyecan yapmaya karşı kontrol özelliklerine sahiptir benim yaptığım algoritma kod işleyiş içerisindeki beyin kontrolü yüksek teknoloji ürünü olup biz coderlere sunulmak üzre üretilmiştir avrupanın bu özelliği var alın kardeşim kendinizi geliştirin sizlere yıllarca uğraşmayın bazı şeylerde diye bzlere modül yaparlar verirler görmedikleriniz bilmedikleriniz var buda normal görmeyin etmeyin alın kullanın sadece D:D:D:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Söylediğin filmi hatırladım 2012 Kıyamet filminde Rus uçağı Antonov'un içerisindeki yanlış hatırlamıyorsam Ferrari olmalı, Rus iş adamı, arabanın kontağını bulamayınca, sinirlenip sevgilisi ve çocuklarını azarlıyordu "SUSUN" diye :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Ayrıca bu tür işlerle uğraşmak içinde biraz kafadan çatlak olmak lazım. Geleneksel düşünce tarzındaki ve klasik beyin yapısındaki insanların bu işleri çözmesine elbette imkan yok. Size birilerinin destek olması içinde, sizin güzel bir sunumla otomotiv şirketlerine bireysel başvurularda bulunmanız. Yalnız bunu Türkiye'de değil yurt dışında yapmanız gerekli. Örneğin Almanya'da 3 dev otomobil firmasının kapısını çalmanızı öneririm. Mercedes, Audi ve BMW. Birisi mutlaka sizinle ilgilenecektir.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
forumotomobil üyelerine ve forumotomobil formuna özel çok özel bir süprizim var ilk kez ve tek burda süprizime hazır olun hiç bir yorum yazmayın yorum yapacaklar fikirlerini cep telefonuma mesaj olarak yazsınlar hiç bir şekilde yorum yazmayın lütfen ben bu süprizi yapıyorum tek isteğim cep telefonuma mesaj olarak her türlü fikir görüşlerinizi isiminiz ile birlikte mesaj olarak attın  ..... yok yorum yazıcaz derseniz siz bilirsiniz..  0536 790 13 96 the coder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33