uydu kontrol sistemi extra düzeltme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
[ YAZILIM GÜNCELLENMİŞTİR  2 ADET YAZILIM MEVCUTUR HER İKİ YAZILIM ARAYÜZ PROGRAMI ANDROİD ÖZELLİKLİDİR HER İKİ YAZILIMIN GÖREVLERİ AYRIDIR ] uydudan kontrol sistemi ile ilgilie extra güncelleme yapılmıştır..  video ve açıklamalar dikkatlice takip edilmesi tafsiye edilir gerekirse tekrarlanmalıdı anlaşılması açısından herkese iyi çalışmalar..

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
örnek kullanım araba için  : 
KAPILAR KİLİTLE - KAPILARI BLOKE YAP : BU DURUMDA KAPILAR KİTLENMİŞ VE BLOKE EDİLMİŞTİR İZİNSİZ KAPILAR AÇILAMAZ BLOKE AÇILMASI LAZIM
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KAPILAR BLOKE ÇÖZ - KAPILARI ARTIK KONTROL EDİLEBİLİR
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MOTOR MARJ BLOKE YAP : MOTOR ÇALIŞMAZ DURUMA GETİRİLDİ BLOKE AÇILMADIĞI SÜRECE MOTOR ÇALIŞTIRILAMAZ.
MOTOR BLOKE ÇÖZ - MOTOR ARTIK KULLANILABİLİR.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SENSÖR1 AKTİF - MOTOR ÇALIŞTIĞI ANDA SİZE MESAJ GELİR BUNA GÖRE İLGİLİ BÖLÜMLERİ KONTROL EDEBİLİRSİNİZ HIRSIZLIĞA KARŞI GÜVENLİK.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SENSÖR2 AKTİF - BAGAJ AÇILMASI KAPUT AÇILMASI GİBİ İŞLEMLERDE MESAJ GELİR SİZE DURUMA GÖRE KONTROL YAPABİLİRSİNİZ GÜVENLİK.
SENSÖR1 VE SENSÖR2 PASİF : HER İKİ GÜVENLİK KULLNIM DIŞI BIRAKILDI.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DİĞER FARKLI BÖLÜMLERİDE KONTROL EDEBİLİRSİNİZ - ALARM AKTİF PASİF - KORNA ÇAL,ÇALMASIN,HIZ KONTROL SİSTEMİ LİMİTİ AKTİF PASİF- BEYİN AKTİF PASİF - VS GİBİ İŞLEMLER.. TÜM KONTROLLER RÖLE BAĞLANTI SİSTEMİ İLE GERÇEKLEŞİR HER BÖLÜM İÇİN ÖZEL RÖLE KİTİ AYRIDIR ÖZET AÇIKLAMA YAPILMIŞTIR.  AYRICA AKILLI EV SİSTEMLERİNDE KULLANILABİLİR
KOMBİ ON-OFF , SALON ELEKTRİĞİ ON-OFF , VS...........

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Murat senin şansına şu videoları izleyemiyoruz... Ellerine sağlık kardeşim

Çevrimdışı alis_09

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +134/-2
  • Ad Soyad: Alican Gürcan
  • Marka: Admire 1.3 MPI
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2005
Süper bir sistem bizimkiler gibi modeli düşük araçlarda kullanabiliyor muyuz bunları _?
>>>>> Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! <<<<<

Çevrimdışı RickPierOneiL

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +5/-0
  • Arbalet Sigorta Arac. Hizm. Ltd. Şti.
  • Ad Soyad: Erdinç Aydın
  • Marka: Fiat
  • Model: Punto 1.3 Multijet
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Peki Araç hareket halindeyken Motor Bloke edersek ne olur ? Araç olduğu yerde durur mu ? Bir de tavsiyem verici olursa çok iyi olur aracın nerede olduğunu gösteren bir GPS gibi birşey..

Çevrimdışı RickPierOneiL

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +5/-0
  • Arbalet Sigorta Arac. Hizm. Ltd. Şti.
  • Ad Soyad: Erdinç Aydın
  • Marka: Fiat
  • Model: Punto 1.3 Multijet
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Motor Kitlersek Motor Mafiş olur gibi geliyor bana da : )

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
1:  akşam arabayı part ettin. çalışma sistemini bloke edersin. kilit sistemini bloke edersin yani aktif edersin sizin düdüklü alarm sistemine 100 yıl öncesinin teknolojisini yaptım. alarm gibi ötüp rahatsız etmez kimseyi :D:D:

2: çalışırken motoru bloke etmez sistemi siz park ettiğiniz zaman hangi bölgelere bloke olsun istiyorsanız oraya bağlantı sağlanır.

3: vericiye ihtiyacı yok senin elindeki cep telefonu ile irtibatlıdır mesafe sınırı olmadan android telefon üzerinden yazılım ile kontrol ve iletişims ağlarasın. mesafe sınırı yokk

4: bu sistem ne aracın modeline nede fiyatına bakar sadece bütçesi uygun kişiye bakar cihazı aldıktan sonra ben zaten röle bağlantı aparatlarını yapıp teslim edicem sizde bunları hangi bölgelere kumanda etmek istiyosanız bağlantısı yapılıcak.

5: araban evin önünde garajda sen başka şehirdesin işin var veya tatildesin. hırsız arabana müdahele etme şansı sıfırrrrrrrrrrrr . nasıl müdahale eder sen ilgili yerleri bloke etmeyi unuttn hırsız arabanı çalıştırdı hopaa cep telefonuna haber gelir usta ben araba motorum çalıştı bilgine hopa sen hemen telefon üzerinden ilgili yerlere kumanda edersin kitle bloke et bir mekanizmayı aç filan.. motor bu durumda bloke edebilrisin ister marj sistemini bloke et ister beyin mekanizmasını bu durumda kontrol sende..

6: istersen ortam dinlemesi yapabilirsin ayrıca konuşa bilirsin lan hırsız arabamdan uzak dur diye bilirsin adam afallar saymakla bitmez neden eksoza zenona çipe modifiyeye hıza önem ve merak verildiği kadar bu sistemede para ve önem vermeyesiniz....... kafanıza takılan yer olursa direk telefondan ulaşabilirsiniz.... şimdi gerekirse arabayı çalındı veya hareket durumunda kontrol etme ortamı oldu tabiki haopaa motoru stop ettir usta adam hopa diye kalsın ben firene bas demiyorumki zaten....   hayel gücünüze kalmış...

youtobeye girme yolu dns değştirmekten geçiyor yada  bana direk telefondan ulaşan herkese dosyayı verbilirim saygılarımla iyi çalışmalar..

not: verilen röle apartlarını güvendiğiniz elektrikçiye gidip hangi bölgelere aç kapat etkili etkisiz hale getir gibi seçeneklere göre bağlattıra bilirsiniz güvendiğiniz elektrinkçi varsa ben nasıl bağlanacak şeklini gösteririm ankara içi....  sadeece araba için düşünme akıllı ev sistemleri içinde düşün

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
lütfen tüm yazılanları sabırla okuyunuz dikkatlice satırları atlama yapmadan yoksa hiç bir şey anklaşılmaz.
GPS takip sistemi zaten var belirli bir ufak ücret karşılığı üyelik ile sizin arabanız nerde gibi işlemeri göre biliyorsunuz benim yaptığım oto kontrol sistemi gps ile zaman harcamaktansa bu süper profesyone sistemi yapmayı uygun buldum... ben anlaşılacak şekilde yazdım fakat motor bloke etme üzerine yapılmış bir sistem değldir.... kontrol üzerine yapılmış bir sistemdir örnek verdim...
kontrol edilecek işlemler her arabada aynıdır siz sadece bu bölgelere oto kontrol yaptırmanız için aparatları bağlantıları yapmanız gerekir......  istediğin bölgeyi bloke et veye blokeyi çöz duruma göre on - off işlemi yap

piyasada öğrenci yapımı su kuyusu motro kontrol adı altında saçmantiirik moduller yapılıyor bunlar günü kurtarmaya yönelik çalışmalardır. bilginize....

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
tanıtım videosunu upload yaptım indirip izleyebilirsiniz. winrar şifresi : 05367901396  mp4 formatındadır...

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

7 bölgeye seçim yapılarak kontrol işlemi kafana göre seçim yap görevleri yaptır
1 bölgeye direk kontrol işlemi
2 bölge sensör girişlidir bir yer aktif olduğu anda size haber verir ve ilgili sistem aktif olma

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33