UYDUDAN KONTROL ANDROiD UPLOAD YAPILDI

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: murat coder
  • Marka: bmw
  • Model: bmw
  • Model Yılı: 1988
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
uydu üzerinden masrafsız her türlü cihaz aygıt kontrolü android uygulaması upload edilmiştir. 2 adet apk dosyası android telefon için kullanılabilir  her iki programın görevleride ayrıdır herkes görsün diye uygulamayı upload yaptım bu android uygulama ile ev araba ofis ortam gibi yerlerde aygıt cihaz işlem kontrolleri yapılır masrafsız olarak daha iyisi yapılana kadar şu an en iyisi bu the coder murat  winrar şifresi için telefon numarama 05367901396 herkese iyi çalışmalar...............  şifreli algoritmaya sahiptir ayrıca kontroller dışında güvenlik işlemleride yapabilicek özelliklere sahiptir.....

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Bunu sen mi yazdın? Apk 'yi?

Dark Evopad M7220 - 3G With Tapatalk

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
selamlar .... bu soruyu sormadığını var sayıyorum hocam  tabiki ben yazdım  bu sistemi yapan bir kişinin yazılımını yazmadan ortaya bir şey koyması düşünülemez onlarca yazılım dili biliyorum hangi ortamda ne yazıcaksam o dili seçiyorum ona göre yazıyorum ?? apk dosyaları android telefonlar için geçerlidir herkesin görmesi için uygulamayı upload yaptım buttonlara her hangi bir görev yazmadım nereye ne kontrol yapılıcağını alıcı kullanıcı belirlemesi lazımdir.. bir işlemi cihazı aktif  pasif veya on of yapa bilir ayrıca güvenlik işlemi özelliklidir

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
otomasyon al sat takip giriş çıkış takip depo personel takip bayi malzeme takip tamir takip işlemleri  kartlı geçiş sistemi veri tabanı bilgi girşi şifreli işlemler algoritma bilgisayar ve elektronik ortamdan kontrol işlemleri sistem işlemleri vs yapılır aklıma şimdilik bunlar geliyor.. yapa bildiklerim format çekilir veri kurtarma işlemleri yedekleme işlemleri özel işlemler uzaktan kontrol işlemleri motor kontrol akıllı ev sistemleri işlemleri devreleri  .... uydu anten motor kontrol devresi...
exel işlemleri animasyon flash intro banner sms işlemleri...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Kurdum. Ama cihazım yok :)

Dark Evopad M7220 - 3G With Tapatalk

Çevrimdışı RickPierOneiL

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +5/-0
  • Arbalet Sigorta Arac. Hizm. Ltd. Şti.
  • Ad Soyad: Erdinç Aydın
  • Marka: Fiat
  • Model: Punto 1.3 Multijet
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
hocam cahiilliğime verin telefondan neleri kontrol edebiliyoruz bu uygulama ile pek anlayamadım açıkcası..

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
ben orda butonlara kapı yazdım kimin neyi kullanacağını bilmediğim için alacak olan kişinin isteğine göre o butonların isimleri değişicek kapı alarm düdük motor beyin bagaj pencere vs...........

2 program olarak yapıldı.. her türlü kontrolü yapabilirsiniz nereleri kontrol etmek istiyosanız oradan çekilecek hatta takılıyor takmak konusunda ben bilgi veriyorum siz yeterki alıcı olun  ....

7 bölgeye bağımsız olarak on off veya aktif pasif seçimi yap tek komutla kontrol...
1 bölgeye direk on off veya aktif pasif kontrolü
2 bölge kontrolü bu ne demek otomatik çalışan açılan veya istem dışı bir yer aktif olmuşsa çalışmıssa size haber veriyoru sizde hemen müdahale edebiliyosunu..

sensör 1 aktif yaptınız : motor çalışmaz veya beyin devre dışı.. siz pasif yaparsanız ancak  kullanılır
sensör 2 aktif yaptınız : kaput açıldı veya bagaj açıldı veya kapılar açıldı demekki hırsız girdi vay be dediniz set elden gidiyor heöen cepten işlem yap ..

şimdi bu kadar basit anlatımımdan sonra kafasına yatmayan veya kafasına takılan bir şeyler var ise telefonla ulaşınız....

bu sistem limit sınırı olmadan masrafsız cep telefonu üzerinden kontrol sağlar. istediniz bölgeyi aktif pasif yapabilirsiniz.. istediğiniz bölgeyi kontrol edebilirsiniz   eğer bu benim yaptıiğımdan daha iyisi varsa direk benimle irtibat kursun her türlü meydan okuyorum ama eksoza sanrufa canta lastiğe alarma verilen paranın yanında devede kulak kalır... ödüceniz para bana 3 bin tl  ben size hizmet getiriyorum şifreli bir sistem ufacık bir projenin yapılması tasarlanması ufacık ufacık yaa 2 satır kod yazmanın bedeli 3 bin tl ben bu mükemmel uygulamayı yapmışım getirmişim çokmu   

bu uygulamadan elimde bir adet var uydu üzerinden ev ofis araba gibi ortamları kontrol edebiliyosunuz diğeleri rf içeriklidir 75 metre mesafeli ya çeker ya çekmez kapıyı aç kapattan öteye gitmeyen sistemlerdir daha ne yazıcamı bilmiyorum .. iyi çalışmalar mevcut sistem elektronik devre ve yazılımdan oluşur.. 2 yazılım arayüz programıda android telefonunuza yüklenir

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
 bu sistem bluetod üzerinden çalışmaz
bu sistem rf üzerinden çalışmaz
bu sistem dtfm sistemi ile çalışmaz
bu sistem öğrenci işi değildir
bu sistem su kuyusu kontrol devresi değildir
malesef firmasal ve bütçesel gücüm olmadığı için reklam pazarımda kısıtlı olduğu için insanaların dikkatini fazla çekemedim bir çukulaa kraker reklamında güzel güzel mayolu kızlar kyup çikolotayı krakeri reklam yapabilenlerden değliim ki   ama olsun en azından vedah hocam sağolsun bana bu formda imkan verdi ama bu sistemi hiç bir şekilde bit pazarına düşürmeyeceğimi garanti ederim ilerde zengin olup araba alırsam zaten monte ederim

rf : radyo frekansı demek mesafe 100 metre ya çeker ya çekmez
bluetooth 100 metre mesafeli sinyale göre çekiş sağlar
dtfm telefonu arama ile açık olucak ocağa invir ağacı döşücek sistem
öğrenci işi : basit günü kurtaran hiç bir işe yaramayan gereksiz uygulamalar

uydu üzerinden kontrol  : mesafe sınırı yok telefonun çektiği heryerden çeker..
maaassssrafffffsızzzzzzzzzzzz zz    2 sim kart lazım kullanıcının hattı ve robotun hattı için... masraffsızzzzzzzz denebilicek kadar bir işlem sonucu kontrol sağlanır...

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
kontrol bağlantı şeklini en basit şekli ile çizdim kablo arasına role kotnrolü sagğlanarak veya farklı metodlar kullanarak sağlanır kullanılıcak bağlantılara göre değişebilir ben en basit yolu çizdim diğer bağlantılar mikro denetkleyici kontrolü gerektire bilir ben herkesin anlicağı şekilde yaptım

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
bu sistemi fazla anlatamadım veya meraklı kesim sağlayamadım konu kapanmıştır en azından bilginiz olsun bir gün lazım olabilir iyi çalışmalar.  lüx bir sistem olduğundan dolayı belirli kesime hitap eden bir sistem be uygulamadır profesyonel bir çalışmadır uydu üzerinden kontrol sistemidir.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
uydu üzerinden araba içi aygıt ve cihaz kontrol devresinin yeni modelini yaptım yukarıdaki model geçersizdir yeni ve süper özellikler eklenmiştir bir adet prototip yaptım... bu robot devre + android telefon üzerinden kontrol sağlar ve para ödemessiniz......

çeşitli aygıtları cihazları  ON-OFF
                                çeşitli ortamları BLOKE VEYE BLOKEYİ ÇÖZE BİLİR
                                          BEYNİ KİTLEYE BİLİR AÇABİLİR
                                    HIRSIZLIĞA KARŞI HABER VERME ÖZELLİKLERİ
                               ÇEŞİTLİ AKSAMLARA YERLERE KISITLAMA VEYA KOTNROL
               OLAY BİLDİRİM SAYESİNDE MÜDAHALE ALARM SİSTEMİ - ÇALIŞTI - ŞU OLDU BU OLDU
                             MEVCUT ALARM KUMANDANIZIN GÖREVLERİNİ EKLEYEBİLİRSİNİZ
                                                              MESAFE SINIRI YOKTUR
                                            KİŞİYE ÖZEL VEYA GİRİŞİMCİ KİŞİLERE YÖNELİKTİR
                             HERKESİN ŞEKER BAYRAMINI ŞİMDİDEN KUTLARIM SAYGILAR İYİ ÇALIŞMALAR
                 İNTERNETE FAZLA GİRMİYORUM REKLAM OLMASSA İRTİBAT  E-POSTA: [email protected]
                       admin onaylarsa telimi yazabilir   hobi amaçlı yapılmış robot devredir öğrenci işi değildir
robot devre alındıktan sonra işten anlayan elektrikçiye ( oto ) nereleri kontrol etmek istiyorsanız oralardan kablo çekilip röle devresine monte edilir robot devrenin çıkışları vardır monte olmaya hazır röle devresine takılır çıkış 5 volt ttl dir bu şu demek hangi bölümlere işlem yapmak istiyorsanzı röle devresine kaliteli kablo çekilmelidir kumandanız eklenecekse yedek kumandanız olmalı çünkü kumanda kutunun içrisine takılır burda ben devreye girerim 

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Murat hoşgeldin çoktandır yoktun. Bak bizim dmr50 ekibiyle ortak çalışın onlarda garaj açmayı planlıyorlar

Çevrimdışı mucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
hocam nete fazla girmiyorum bir ay sonra kapatacağım işsizimm para nete gidiyor haşlık kalmıyor kendine güvenen ortamlara açığım fakat herşeyi benden beklememek kaydı ile ciddi projeler yaptım girişimcilere açığım ama ben ansıl risk aldıysam herkeste alması lazım 0536 7901396 nete fazla girmiyorum benim için bitmek üzre sıfırı tüketiyorum nette  :hasta:  arabam yok hoca ne garajı açıyorlarrr

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33