GönderenKonu: UYDUDAN KONTROL ANDROiD UPLOAD YAPILDI  (Okunma sayısı 6567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimiçiYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1158 defa
  • Puan +600/-17
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Administrator
  • Doğum Yılınız: 1977
  • Marka: Renault
  • Model: Megane II
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Benzin
Ynt: UYDUDAN KONTROL ANDROiD UPLOAD YAPILDI
« Yanıtla #20 : 27 Temmuz 2014, 00:16:57 »
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
hocam vucutmu ne vucudu anlamadım sporamı gidicekler ??

Yani dükkan işleri bir vücut bulsun :) Yani dükkanı açsınlar hele ;) senden onlara bahsettim. Mobil teknoloji ile ilgilenecekler. Hele bir elektronik dehası kardeşim var ki, seninle tanışınca kıvılcımlar çıkacak eminim :)
Zaman en kıymetli hazinedir

Çevrimdışımucit2014

• Tanışma Üyeliği
  • *
  • Puan +0/-0
    • Ad Soyad: murat coder
    • Doğum Yılınız: 1987
    • Marka: bmw
    • Model: bmw
    • Model Yılı: 1988
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    « Yanıtla #21 : 27 Temmuz 2014, 00:20:43 »
     :-6 :-3 :gaz: :anlamadim: :ciglik: :ciglik: kıvılcım hahaahahahaa  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahaa heyt kim tutar vucut yapıcam spor heyyo

ÇevrimiçiYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1158 defa
    • Puan +600/-17
      • ForumOtomobil
    « Yanıtla #22 : 27 Temmuz 2014, 00:25:52 »
    :-6 :-3 :gaz: :anlamadim: :ciglik: :ciglik: kıvılcım hahaahahahaa  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahaa heyt kim tutar vucut yapıcam spor heyyo

İnşallah :) hayırlısı olsun bakalım. Seninde bu forumotomobil.com'u bulmanda bir hayır vardır illa ki ;)

Çevrimdışıugurkartal09

• Yeni Üye
    • *
    • Puan +0/-0
      « Yanıtla #23 : 31 Temmuz 2014, 11:35:03 »
      Tekrar yukleyebilir misiniz silinmiş de

ÇevrimiçiYönetim

• Admin
      • *

• Üye'ye 1158 defa
      • Puan +600/-17
        • ForumOtomobil
      « Yanıtla #24 : 31 Temmuz 2014, 11:38:15 »
      Tekrar yukleyebilir misiniz silinmiş de

Tek başına android yazılım işe yaramıyor aslında, bu program bir cihazı yönetiyor. Murat kardeşimede buradan sesleniyorum yazılımı yandex'e yüklesin. dosya.tc den çabuk siliniyor.

garantiliarabam.com.tr

Çevrimdışımucit2014

• Tanışma Üyeliği
      • *
      • Puan +0/-0
        « Yanıtla #25 : 01 Ağustos 2014, 00:52:28 »
        selamlar... yaptığım yazılım ve elektronik devre ticari bir sistemdir emsallerinden ileri teknolojiileri bir sistemdir hiç bir şekilde paylaşıam sunulmayacaktır sadece ticari düşünenlere açıktır sistem robotik bir uygulamadır geniş bir yelpazeye sahiptir geliştirmeye de açık bir sistemdir bu yüzden fikrimin ve projemin çalınmasını önlemek amacı ile video dosya gibi unsurları paylaşıam kapattım sistem robotik bir uugulamadır ve şifreli sistemdir buyüzden bu sistemi ciddi anlamda düşünenlere açıktır proje ile ilgili görüşmelerim olmaktadır ... anlayışınıza teşekkür ederim..

sistemi görmek isteyen ankaradayım telefondan irtibat kurabilir görüşebilirim sistemi satmayı bile düşünmüyorum özel biri durum olmadıkça saygılarımla Murat Tezcan  Türk Coder.  telefon numaram adminde mevcuttur reklam olarak anlaşılmasın diye yazmıyorum...

yaptığım prpjeleri proje hırsızları tarafından takip edilldiğinden ve daha önceki projelerim çalınmakistemesinden dolayı bu kararları aldım....

uydu üzerinden kontro 2 adet sim kart ile sağlanmaktadır kendi geliştirdiğim yöntem ile kotnrol vs  işlemler sağlanmaktdır.. ev araba vs gibi sistem otomasyon kotnrol alanlarında kullanılabilir.....

Çevrimdışınmurat26

• Yeni Üye
        • *

• Üye'ye 2 defa
        • Puan +2/-0
          « Yanıtla #26 : 08 Ekim 2014, 21:49:28 »
          selamlar... yaptığım yazılım ve elektronik devre ticari bir sistemdir emsallerinden ileri teknolojiileri bir sistemdir hiç bir şekilde paylaşıam sunulmayacaktır sadece ticari düşünenlere açıktır sistem robotik bir uygulamadır geniş bir yelpazeye sahiptir geliştirmeye de açık bir sistemdir bu yüzden fikrimin ve projemin çalınmasını önlemek amacı ile video dosya gibi unsurları paylaşıam kapattım sistem robotik bir uugulamadır ve şifreli sistemdir buyüzden bu sistemi ciddi anlamda düşünenlere açıktır proje ile ilgili görüşmelerim olmaktadır ... anlayışınıza teşekkür ederim..

sistemi görmek isteyen ankaradayım telefondan irtibat kurabilir görüşebilirim sistemi satmayı bile düşünmüyorum özel biri durum olmadıkça saygılarımla Murat Tezcan  Türk Coder.  telefon numaram adminde mevcuttur reklam olarak anlaşılmasın diye yazmıyorum...

yaptığım prpjeleri proje hırsızları tarafından takip edilldiğinden ve daha önceki projelerim çalınmakistemesinden dolayı bu kararları aldım....

uydu üzerinden kontro 2 adet sim kart ile sağlanmaktadır kendi geliştirdiğim yöntem ile kotnrol vs  işlemler sağlanmaktdır.. ev araba vs gibi sistem otomasyon kotnrol alanlarında kullanılabilir.....
          Hocam iyi aksamlar sizin bu yazilim hangi dillerle haberlese biliyor bticino my home veya interkoma dahil olabiliyor mu ?

Çevrimdışımucit2014

• Tanışma Üyeliği
          • *
          • Puan +0/-0
            « Yanıtla #27 : 08 Ekim 2014, 22:25:00 »
            yer ankara cihaz ve yazılım özel ben yaptım yazdım prototip hazır sadece satıyorum  pazarlık yok cihazı veririm elektrikçi ile görüşürsün hatlarıını çeker bende sizin kullanma senaryonuza göre gerekli bilgieri veririm ayrıntı şunal yaptım bunla yaptım bunlara yanıt veremiyorum işim bilgisayar yazılım elektronik devre yazılım modül...
            « Son Düzenleme: 08 Ekim 2014, 22:27:06 Gönderen: mucit2014 »

Çevrimdışımucit2014

• Tanışma Üyeliği
            • *
            • Puan +0/-0
              « Yanıtla #28 : 08 Ekim 2014, 22:30:13 »
              cihaz 1 adet kutu montajlı nereleri kontrol etmek istiyorsunu çıkışları var ayrıca ileri derece kontrol yönetim ve online özellikler internet kullanmaz android yazılımı yaptım 2 adet görsel aç telefonunu istediğini yap kısa öz öğrenci işi değil..  iletişim : e-posta : Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap   reklam diye silmeyin bu mesajı
              « Son Düzenleme: 08 Ekim 2014, 22:33:23 Gönderen: mucit2014 »

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
              Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr