GönderenKonu: Honda Civic Vtec2 Polen Filtre Muhafazası lazım  (Okunma sayısı 2633 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışıaydemir86

• Yeni Üye
  • *
  • Puan +0/-0
    • Ad Soyad: A. Aydemir
    • Doğum Yılınız: 1986
    • Marka: Honda Civic
    • Model: LS
    • Model Yılı: 2003
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    Ynt: Honda Civic Vtec2 Polen Filtre Muhafazası lazım
    « Yanıtla #10 : 17 Eylül 2015, 21:28:09 »
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    oda bir ihtimal tabiki. böyle malzemelere dünyanın parasını istiyorlar. halbuki bildiğin çerçeve. aklıma geliyor, 3D yazıcılar var ya, onda yaptırmak lazım bu malzemeyi. daha ucuza malolur.

Sizinde mi eksikti bu parça?

Aracı aldığımızda yoktu. Bilmiyorum acaba tüm Civic'lerde mi böyle

Sanmıyorum tüm civiclerde böyle. Bence adam sanayiye gittiğinde polen filtresi değiştirmek için bu parçaları değerli olduğu için çalıyor olabilirler. Çünkü servis getiririm fakat 420 TL diyor çiftine.

3D yazıcılar dediğin nedir?

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1071 defa
    • Puan +585/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    Ynt: Honda Civic Vtec2 Polen Filtre Muhafazası lazım
    « Yanıtla #11 : 18 Eylül 2015, 10:29:07 »
    3D yazıcının mantığı üç boyutlu olarak bilgisayar ortamında tasarlanmış bir parçayı, hammaddesi plastik türevi olan bir malzemeyi eriterek aynısını üretiyor. Bu üç boyutlu yazıcıların birde üç boyutlu tarayıcılı olanları var. Onda bilgisayar tasatımına gerek yok. Kopyalanacak malzemeyi tarayıcıdan geçirip direk aynısını yapıyor. Açıklayıcı olması için bir video paylaşıyorum.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="http://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=7c714a39d2315e0dcf10db3c97c67d88">Kayıt Ol</a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="http://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=7c714a39d2315e0dcf10db3c97c67d88">Giriş Yap</a>

oda bir ihtimal tabiki. böyle malzemelere dünyanın parasını istiyorlar. halbuki bildiğin çerçeve. aklıma geliyor, 3D yazıcılar var ya, onda yaptırmak lazım bu malzemeyi. daha ucuza malolur.

Sizinde mi eksikti bu parça?

Aracı aldığımızda yoktu. Bilmiyorum acaba tüm Civic'lerde mi böyle

Sanmıyorum tüm civiclerde böyle. Bence adam sanayiye gittiğinde polen filtresi değiştirmek için bu parçaları değerli olduğu için çalıyor olabilirler. Çünkü servis getiririm fakat 420 TL diyor çiftine.

3D yazıcılar dediğin nedir?
    Zaman en kıymetli hazinedir

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr