GönderenKonu: 2011 Citroen Picasso bakımı için tavsiye  (Okunma sayısı 377 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışıgencemin

• FO-Usta Üye
  • *

• Üye'ye 32 defa
  • Puan +44/-0
    • Ad Soyad: Mehmet
    • Marka: renault
    • Model: clio 4 st
    • Model Yılı: 2013
    • Yakıt Tipi: Motorin
    Ynt: 2011 Citroen Picasso bakımı için tavsiye
    « Yanıtla #10 : 10 Ekim 2017, 23:10:15 »
    Otosaydan ayrılma cemal usta var diye biliyorum.bayağı yoğun bi yer fiyatları hakkında bilgim yok ancak citröen ustalığını çok duydum.şahsi kanaatim hava ve polen el altında değiştirirsin geriye bi yağ bide yağ filtresi kalıyo oda biri alyan bide 23 lokma geriye pek bişiy kalmıyor.mazot filtresine de bakmak lazım önceden değiştiyse sıkıntı olmaz.servis çözümden ziyade sıkıntı birde citröen iki serviside yetkilide aşırı pahalı. Ama tercih meselesi. Satarken Y.servis bakımlı değil diye araba almayacak adam almasın zaten.Arabasına bakan adamın arabası ben burdayım diyor zaten

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayat dediğin hurma ağacının gölgesinde gözlerini açıp kapadığın an kadardır.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1144 defa
    • Puan +600/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    Ynt: 2011 Citroen Picasso bakımı için tavsiye
    « Yanıtla #11 : 11 Ekim 2017, 00:03:36 »
    Cemal ustayı biliyorum. Çok kalabalık oluyor dükkan. Müşterisi çok fazla maşallah.
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Otosaydan ayrılma cemal usta var diye biliyorum.bayağı yoğun bi yer fiyatları hakkında bilgim yok ancak citröen ustalığını çok duydum.şahsi kanaatim hava ve polen el altında değiştirirsin geriye bi yağ bide yağ filtresi kalıyo oda biri alyan bide 23 lokma geriye pek bişiy kalmıyor.mazot filtresine de bakmak lazım önceden değiştiyse sıkıntı olmaz.servis çözümden ziyade sıkıntı birde citröen iki serviside yetkilide aşırı pahalı. Ama tercih meselesi. Satarken Y.servis bakımlı değil diye araba almayacak adam almasın zaten.Arabasına bakan adamın arabası ben burdayım diyor zaten

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Zaman en kıymetli hazinedir

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr