Arabamın Jantını Kaldırıma Vurdum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sertacgl

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: sertaç gül
  • Marka: Renault
  • Model: Fluence
  • Model Yılı: 2012
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhabalar herkese. Yeni kayıt oldum ve sizlere bir kaç problemimi danışmak istiyorum.
Bugün arabamla minibüs caddesinde seyir halindeyken minibüsün sıkıştırması üzerine mecburiyetten hamle yaparak kaldırıma kırdım sağ ön jant kaldırıma 30 km gibi hızla vurdu ve kenarları kırıldı. Ayrıca fren yaptığım zaman sürtme sesi geliyor kalkarken sağ tarafa çekip patinaj çekiyor fikri olan ?

Herkese Saygılar.

Çevrimdışı ibrahim kozan

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +38/-3
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ibrahim kozan
  • Marka: citroen
  • Model: c5 2.0hdi sxpk
  • Model Yılı: 2005
O jantı acil değişin. Sadece jant değil içte de hasar var muhakkak rot ayarına girsin ve ön düzene bakılsın. Geçmiş olsun

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MaCReM

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +66/-0
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Aynen hocam o sorun sadece jantla kalmayacak gibi iyi bi gosterin ustaya ayrica jantda saglam gitmis ya nasil bir darbe almisda bu hale gelmis anlamadım

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sinan__

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +44/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sinan
  • Marka: Renault
  • Model: Megane
  • Model Yılı: 2007
Çok geçmiş olsun. Arkadaşların dedikleri gibi sorun sadece jantta değil söylediklerinize göre. Ön düzene komple bakılmalı.
Valla İstanbullular olarak bu bazı minibüs şoförlerinden çektiğimiz nedir bilmiyorum. Yahu arkadaş sıkıştırmak nedir. Biraz da biz yüz verdik bunlara. Geçen gün kartalda minibüs yoluna çıkan bir ışıklarda kırmızıda bekliyorum. Bir baktım arkama gelmiş bir pendik kadıköy minibüsü hemde ters yönden gelmiş bana yürü diye korna çalıyor öyle alıştırmışlar ki milleti önümdeki araba yürüdü gitti ben inatla bir dakika boyunca yeşili bekledim o da hiç durmadan korna çaldı bağırdı çağırdı. Kendileri milletin canını tehlikeye atıyor bizi de alet edecek. Edebiyle beklemek yok.
Ömrünün baharında bir Makine Mühendisi.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Geçmiş olsun. Kötü olmuş. Tekrar yazmaya gerek görmüyorum sağolsun arkadaşlarımız yazmışlar. Aynı kanaatteyim.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33