Atatürk Oto Sanayi'de sağlam kaporta ustası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arpadan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: tugrul
  • Marka: fiat
  • Model: punto
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Merhaba,

Aracın marşpiyel, motor kaputunda ezik, kapı ve çamurluklarda çökükler için Atatürk Oto Sanayi'de temiz iş çıkaran, kasko mini onarım pakedimi kullanabileceğim iyi bir usta var mıdır?

Autoking'i biraz araştırdım ama onlar için de pek fazla olumlu referans görmedim.

Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Maslak'tan bahsediyorsun sanırım. Forumdan oto boyacısı Mehmet var. İstersen özelden numarasını sana yazayım. Ara ona bir danış. Kendisi Atatürk hava limanında çalışıyor.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhaba,

Aracın marşpiyel, motor kaputunda ezik, kapı ve çamurluklarda çökükler için Atatürk Oto Sanayi'de temiz iş çıkaran, kasko mini onarım pakedimi kullanabileceğim iyi bir usta var mıdır?

Autoking'i biraz araştırdım ama onlar için de pek fazla olumlu referans görmedim.

Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı arpadan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: tugrul
  • Marka: fiat
  • Model: punto
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Maslak'tan bahsediyorsun sanırım. Forumdan oto boyacısı Mehmet var. İstersen özelden numarasını sana yazayım. Ara ona bir danış. Kendisi Atatürk hava limanında çalışıyor.

Merhaba,

Şimdiden teşekkürler

evet abi maslaktan bahsediyorum. numarasını bi verebilirsen sevinirim. yalnız havalimanı kısmını anlamadım, oto sanayide tanıdığı usta mı var yoksa kendi kaporta dükyanı havalimanı tarafında mı.

teşekkürler

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Tamam numarayı gönderiyorum. Forumda benden aldığını söylersin. Kendi dükkanı yok orada çalışıyor demek istedim. Mesleği kaporta boya üzerine. Tanıdıklarına yönlendirebilir düşüncesiyle.

Merhaba,

Şimdiden teşekkürler

evet abi maslaktan bahsediyorum. numarasını bi verebilirsen sevinirim. yalnız havalimanı kısmını anlamadım, oto sanayide tanıdığı usta mı var yoksa kendi kaporta dükyanı havalimanı tarafında mı.

teşekkürler

Çevrimdışı gothicwhisper

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +4/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Gökhan
  • Marka: Fiat
  • Model: Stilo
Bana da kaporta ustasinin nosunu atarmisiniz ??

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı hokans

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
Mtc oto gayet iyi isler çıkarıyor. Arastirmalariniza burayi da ekleyebilirsiniz.

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Using Tapatalk

Çevrimdışı hokans

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
Biraz gec olacak ama ben bir arkadasim vasitasiyla tanistim mtc otoyla memnun kaldim. Anadolu yakasinda oturuyorum. Ama bildigim bir yer oldugu icin oraya gidiyorum. Keske anadolu yakasinda da profesyonel bir yer onerilse de gic karsiya gitmesem. Web adresleri var. İnternetten inceleyebilirsiniz.

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Using Tapatalk

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33