focus 2 on tampon sokumu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turan

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mehmet turan
  • Marka: ford
  • Model: ka
  • Model Yılı: 1998
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Arkasaslar herkese hayirli geceler aracimi parkettigim yerden cekerken belediyenin kaldirima taktigi anlamsiz civatalar yuzunden on tampon takilarak camurluklarin oradan biraz acildi ayrica panjurun onundeki ford yazisinin sol icindeki baglanti parcasi kirilmis ve tamponun sol ucu sag ucundan daha onde duruyor bu nedenle sag far kaputtan daha uzak mesafede Luleburgazdaki ustalar pek ic acici konusmadi Istanbulda bir usta buldum sadece tampon tamiri yapan durumu anlattim biz sadece tamir yapiyoruz kiriklari 150 tl ye yapariz ayarlama isini kaportaciya yaptir dedi simdi buralarda tanidik kaportaci zor simdi sorunum su kendim sokebilirmiyim soksem tamir edip takabilirmiyim bi alternatif autoking mini onarimdan yapiyormus araci gorelim dediler eger olmazsa sirf bi is icin Ankaraya gelip sayin adminimizden bu konuda yardim isteyecegim resimleri yarin yuklerim degerli fikirlerinizi bekliyorum

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Geçmiş olsun Mehmet. Fotoğrafları da paylaşırsan hep beraber fikir yürütelim. Kademede tanıdık kaportacı asker varsa bence nasıl söküldüğünü tarif et, kademede hallettir.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Bu video sana bir fikir verebilir.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=2202a7832963056cea222dc8083116a9"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=2202a7832963056cea222dc8083116a9"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Mehmet görünüşe göre pek aciliyeti yok gibi. Tampon yerinden düşmüyor değil mi? Bana telefonda 10 santim öne çıkıntılı duruyor demiştin. Farın oradan bakınca 1 santim ya var ya yok gibi. Eğer tampon emanet gibi durmuyorsa bunun aciliyeti yok.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33