Sıfır aracı teslim alırken son dakika yapılan satışlara dikkat!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekspertisego

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Arda Aslan
  • Marka: Mercedes
  • Model: viano
  • Model Yılı: 2004
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhaba değerli forum üyeleri, sıfır araç alırken yapılan bir uygulamadan bahsetmek isterim. aracınızı teslim almaya gittiğinizde sizin için bir önerimiz var! aracınıza boya koruma veya seramik kaplama yapalım ister misiniz? aracınız 6 ay gıcır gıcır görünmeye devam etsin v.s. diyerek ikna ediyorlar. Aslında bir sorun yok buraya kadar. Biz müşteri olarak şöyle düşünüyoruz, sanırım aracın markası kendisi benim araca koruma işlemi yapacak ne güzel en azından güvenilir diye düşünüyorsunuz. Ama kazın ayağı öyle değil! Markalar servislerinin bir bölümünü kiraya vererek araç koruma işlemleri yapan firmaları kendi firması gibi göstermektedir ama iş öyle değildir. Marka servislerinde bulunan araç koruma işlemi yapan birimler taşeron firmalardır. Tamam buraya kadar da sorun yok! diyelim. Ama bu firmaların yaptıkları uygulamalar bir bir patlıyor. ne boya koruma koruma! nede seramik kaplaması kaplama! özellike kullandıkları malzemeleri ve markaları sorgulayın. Marka servis deyip güvenmeyin!

Ben kullanıcı olarak uyarmak istedim gerisi siz değerli forum üyelerin takdiridir. Saygılar efendim.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=6dfd2b174e160506382a7e2d3c2f5f86"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=6dfd2b174e160506382a7e2d3c2f5f86"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Bu faydalı uyarı için teşekkürler.

Yetkili Servis deyip aracımızı gözümüz kapalı emanet ediyoruz.. içerdeki ustaların hepsini mühendis zannediyoruz.. halbuki içerde adamlar birbirinin gözüne balata spreyi sıkıyor haberimiz yok.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bu faydalı uyarı için teşekkürler.

Yetkili Servis deyip aracımızı gözümüz kapalı emanet ediyoruz.. içerdeki ustaların hepsini mühendis zannediyoruz.. halbuki içerde adamlar birbirinin gözüne balata spreyi sıkıyor haberimiz yok.

:D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33