L200, boksöre havlu attırdı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efedesign

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +49/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mehmet Niyazi ALADAĞ
  • Marka: Peugeot
  • Model: 301 Active 1.6 Hdi
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Mitsubishi L200, 13 maçta 13 nakavt başarısı ve gençliğiyle boks dünyasında tüm dikkatleri üzerine çeken Nijerya asıllı İngiliz boksöre meydan okudu.

Mitsubishi Motors’un pikap sınıfındaki güçlü temsilcisi L200, Türkiye pazarına tanıtıldı. Yeni nesil L200’ün tanıtım yüzü, Ağır Sıklet Boks Olimpiyat Şampiyonu Anthony Joshua oldu. Heybetine yakışır bir reklam yüzüyle kamera karşısına geçen L200, İngiliz boksörle kıyasıya mücadele etti. arşılıklı meydan okuma ve çekişme sonunda ‘boks pistlerinin en sert isimlerinden’ Anthony Joshua, sportif ve atletik tasarıma sahip Yeni Mitsubishi L200’ün ‘daha sert’ olduğunu kabullenerek adeta havlu attı.

Yeni Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve yeni süspansiyon sistemi sayesinde rahatlıkla her türlü zorluğun üstesinden geliyor. Üstelik yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu ve yüzde 17 daha az karbon salınımıyla Yeni Mitsubishi L200, hem kullanıcılarının cebini hem de çevreyi düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Genişleyen iç kabin, yenilenen koltuklar, anahtarsız çalıştırma, direksiyonda vites kulakçıkları, çift bölgeli dijital klima ve xenon farlar ile artırılmış konfor, Pajero’dan geliştirilen yeni 4x4 sistemi, sessiz motor ve yalıtım özellikleriyle pick-up kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Yeni Mitsubishi L200, manevra kabiliyetiyle şehir içinde ve dar yollarda kolaylık sağlıyor. 7 adet hava yastığı, Aktif Çekiş Denge Kontrolü ve Treyler Denge Kontrolü gibi artırılmış güvenlik özellikleri ve güçlü gövde yapısı sayesinde de güvenilir bir yol arkadaşı oluyor.

Dünyanın En Büyük Haber Alma Teşkilatının Adı DEDİKODU'dur...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
:D bende ince ince okuyorum bakıyorum, acaba boksör tekme tokat L200'e girdide kaportada hasar olmadı mı? yoksa L200 ile boksörün üstünden mi geçtiler :D meğerse mevzu farklıymış :D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33