Lpg Tüp Beyni

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PwRDreaM

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sinan
  • Marka: Doğan SLX
  • Model: 2000
  • Yakıt Tipi: Benzin
iyi akşamlar aracımı muayeneye getirdim.arabayı benden önceki sahibi tüp beynini değiştirmiş muaynede bir önceki muaynedeki bilgilerle uyuşmadığını söylediler ve montaj tespit raporu alarak sızdırmazlık yaptırmamı istediler daha önce böyle bi olay başıma gelmedi ne yapmalıyım bu rapor ne kdar tutar bilgisi olan paylaşabilirmi.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
raporun ne kadar tutacağını bilmiyorum ama sızdırmazlık testine girmesi mantıkende gerekli. Parça değişmiş, tamam takan kişi kontrol etmiştir ama yinede belgeli olması iyi. Sızdırmazlık raporu ve muayene ile ilgili izleyeceğin prosedür hakkında forumda konular var. Sağ üstten arama yapabilirsin, eğer tapatalk kullanıyorsan oradan da sol üstten arama yapabilirsin.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
iyi akşamlar aracımı muayeneye getirdim.arabayı benden önceki sahibi tüp beynini değiştirmiş muaynede bir önceki muaynedeki bilgilerle uyuşmadığını söylediler ve montaj tespit raporu alarak sızdırmazlık yaptırmamı istediler daha önce böyle bi olay başıma gelmedi ne yapmalıyım bu rapor ne kdar tutar bilgisi olan paylaşabilirmi.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33