GönderenKonu: Daewoo Nexia  (Okunma sayısı 50674 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışıcanfezzz

• Yeni Üye
  • *
  • Puan +0/-0
    • Ad Soyad: Muhammed yılmaz
    • Doğum Yılınız: 1983
    • Marka: Daewoo
    • Model: nexia 1.5 16V
    • Model Yılı: 1996
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    Ynt: Daewoo Nexia
    « Yanıtla #40 : 15 Ocak 2015, 12:52:17 »
    Öncelikle  Selamun aleyküm arkadaşlar… Bende 1996 model bi daewoo nexia 1.5 16 V glx alarak aranıza katıldım… Araca suan düz sistem  lpg ile biniyorum… sıralı sistem olarak hangi markayı taktirmaliyim… Ankarada bu araca daha önceden lpg montajı yapan ve aracin diğer motor sorunları için onerebileceğiniz usta varmi… cevaplariniz icin şimdiden teşekkürler…

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1036 defa
    • Puan +585/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    « Yanıtla #41 : 15 Ocak 2015, 12:54:49 »
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Öncelikle  Selamun aleyküm arkadaşlar… Bende 1996 model bi daewoo nexia 1.5 16 V glx alarak aranıza katıldım… Araca suan düz sistem  lpg ile biniyorum… sıralı sistem olarak hangi markayı taktirmaliyim… Ankarada bu araca daha önceden lpg montajı yapan ve aracin diğer motor sorunları için onerebileceğiniz usta varmi… cevaplariniz icin şimdiden teşekkürler…

Aleykümselam. En uygun Atiker olur (ekonomik)
    Zaman en kıymetli hazinedir

Çevrimdışıfas34

• Tanışma Üyeliği
    • *

• Üye'ye 6 defa
    • Puan +3/-0
      • Ad Soyad: Ferhat Çalışkan
      • Doğum Yılınız: 1983
      • Marka: Daewoo
      • Model: Nexia 1.5 GLX 16v
      • Model Yılı: 1997
      • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
      « Yanıtla #42 : 15 Ocak 2015, 16:05:38 »
      Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
      aleyküm selam öncelikle aracınız hayırlı olsun sanırım sizinle beraber 3 kişi olduk daewoo nexia sahibi. usta konusunda Ankara'daki arkadaşlar size yardımcı olur diye düşünüyorum.

HideMyAss.com
      Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr