Bosch Global ödülü Bursa Fren Sistemleri Fabrikası’nın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin

Yaklaşık 40 yıldır Bursa’da fren sistemleri üreterek tüm dünyaya ve Türkiye’ye sunan Bursa Fren Sistemleri Fabrikası yeni binasındaki üretim hattını yeniledi ve kapasitesini artırdı. Tüm bu işlemler sırasında 200 saat 49 dakika gibi oldukça kısa bir sürede yeniden çalışır duruma gelen fabrika, 2014 yılsonu itibarıyla tek bir hata bile olmadan bir milyon servo fren üretmeyi başardı.

Fabrika, bu başarılı performansıyla Bosch dünyasında önemli bir başarıya imza atarken, 2014 Kalite Ödülü’ne de değer bulundu.

Bursa Fren Sistemleri Fabrika Müdürü Metin Kartal’a ödülü takdim eden Bosch Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Volkmar Denner, “Bosch dünyasında bir rol model oldunuz. Gösterdiği tutku ve coşkuyla, kalite yönetiminin zorluklarını aşmayı başardığınız için sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum” diye konuştu.

Fabrika Müdürü Kartal’dan başarının sırrı…

Bursa’daki fabrikada gösterilen başarını sırrını, ‘stratejiye sadık kalırken sınırları zorlayarak düşünmek’ olarak özetleyen Bursa Fren Sistemleri Fabrika Müdürü Metin Kartal da “Üretimde ortaya koyduğumuz kusursuz kalite, bizim için en önemli başarı faktörlerinden biri. Ancak bunun yanında bizi başarıya götüren bir diğer etmen ise müşteriyle yakın bir çalışma içerisinde olmamızdır” dedi.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Vw'in çamur attığı Bosch ödül alıyor. ;) ilginç değilmi?

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33