2.El Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hyphae

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Anıl gürsu
  • Marka: Fiat
  • Model: Punto Evo
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Öncelikle kolay gelsin istanbulda yaşıyorum yaş 21 öğrenciyim.
Bi kaç yıldır araba almak istiyordum kendi başıma nasipse bu sene ciddi düşünüyorum danışmak istediğim bi kaç şey vardı
-öncelikle aylık 1000 km yapıyorum ortalama memlekete gidiş falan dersek buluyor rahat bi şekilde
-Öğrenciyiz sonuçta hani masraf çıkartmasını çok istemiyorum zaten hafta sonları kullanıyorum arada bi uzun yol o kadar
-40.000-50.000 tl ye kadar max araba arıyorum dizel düşünüyordum ama benzinli nasıl olur bunuda sormak istiyorum
Az biraz performans verebilirse birde yeterli olur heralde segmend olarak farketmez gibi.Sedan hatchback :))
Teşekkürler şimdiden :D :D

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Sedan hatchback farketmez demisiniz. Öğrenciye hatchback yakışır. Sonra düşelim ikinci eli biraz sıkıntılı benzinli almanızı öneririm. Ama bende ogrenciyim dizel kullanıyorum. 1.2 ve 1.4 motorlar som zamanlarda çok gelişti. Hatta bi 1.0 motor var hayranım. Fiesta red diye aratın ve göz gezdirin ;)

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hyphae

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Anıl gürsu
  • Marka: Fiat
  • Model: Punto Evo
  • Model Yılı: 2011
Aslında a3 hatchback 1.6 tdı falan düşünüyordum yada 1.4 tsı da olabilir yada volvo c30 s40 tarzında birşey ama Daha çok spor tarzda ve beni çok uğraştırmayacak bi araç istiyorum 3 4 yıl bineceğim bir araba

Çevrimdışı kırmızı şeytan

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mustafa
  • Marka: hyundai
  • Model: accent
  • Model Yılı: 2002
  • Yakıt Tipi: Benzin
şahsi fikrim Subaru imprezza 2004 ve sonrası düşün derim araç herşeyiyle mükemmel bence bir düşün  ;) :)
Tövbe ettim tutamadım sözümü
Aşkla mı yoğurdun benim özümü
Güldürme Allahım artık yüzümü
Taş yağdır başıma sevdiğim için ... MÜSLÜM GÜRSES

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin
Lpgli bir Civic alın. Başınız ağrımaz, sorun çıkarmaz, dayanıklıdır. Bastığınızda da gider [emoji4]
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Öncelikle kolay gelsin istanbulda yaşıyorum yaş 21 öğrenciyim.
Bi kaç yıldır araba almak istiyordum kendi başıma nasipse bu sene ciddi düşünüyorum danışmak istediğim bi kaç şey vardı
-öncelikle aylık 1000 km yapıyorum ortalama memlekete gidiş falan dersek buluyor rahat bi şekilde
-Öğrenciyiz sonuçta hani masraf çıkartmasını çok istemiyorum zaten hafta sonları kullanıyorum arada bi uzun yol o kadar
-40.000-50.000 tl ye kadar max araba arıyorum dizel düşünüyordum ama benzinli nasıl olur bunuda sormak istiyorum
Az biraz performans verebilirse birde yeterli olur heralde segmend olarak farketmez gibi.Sedan hatchback :))
Teşekkürler şimdiden :D :D

Çevrimdışı aykut3482

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: aykut varol
  • Marka: honda
  • Model: jazz
  • Model Yılı: 2005
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
honda jazz 2009 ustu fun modeli düşün derim az yakar çok kaçar ve ic hacmi olarak tum b sınıfı araçlara fark atar arka koltukda bacak bacak uste cok rahat atabılırsın lpg yı sımıt tup taktırırsan bagajı baya bı genısdır ama lpg taktırmasanda maxımum 30-32 krş yakar

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33