30 bin liram var 98 model civic mi alayım ? [30.000 TL]

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hmz_06

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: hamza özkan
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Merhaba arkadaşlar ıspartada öğrenciyim ve eylül ayında kredi ile 30 bin liram olacak aşağı yukarı 1 tık üste çıkmam zor soranlarınız söyleyenleriniz olabilir.

Bu fiyat ve biraz aşağısına az yakaar çok gider sportif bir araç istiyorum ama karar vermekte zorlanıyorum. Dizel taraftarıyım ama temiz ve motor 100de 100 km 100-150k bulmak kolay iş değil biliyorum bu fiyata modeller en fazla 2011 en az 2004-2005 olur sanırım oda arabanın cinsine göre değişir.
Son derece elektronik hastasıyım aracımın ön göğsü elektronik aksamlarla dolu olması hoşuma gider ne bileyim lcd ekran dijital butonlar direksiyonda butonlar dijital klima onun dışında sunruf cam tavan gibi hani bunlar opsiyonel özellikler diyeceğim o ki 3 4 sene götürsün az yaksın tabi arabada yaksın. Fazla konuştum neyse..
Bir kaç örnek vermek gerekirse bu araçlarda veya ekleyeceğiniz az yakacak öğrenciye güzel biraz geniş araç tekliflerinizi/önerilerinizi bekliyorum.

Renault Clio 1,5 dci
Fiat punto
Opel astra, corsa, vecktra
Hyundai i20
Renault laguna
Ford focus, fiesta
Pejo 308
Wolkswagen golf, polo
Bmw 316

Honda civic diye tutturan arkadaşlarım var araba tarihi eser evet elbette hatırı sayılır bir yeri var motoru vs konforu on numara ama dediğim gibi teknoloji adamımıyım teknoloji olması lazım araçta hız sabitleme gibi direksiyonda düğmeler gibi.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Öğrenci olduğun için, bence Renault, Hyundai ve Fiat grubuna bakmalısın. Yarın bunun masrafı, algısı vergisi canını sıkmasın. 200.000 km'yi geçmemiş temiz dizellere bakabilirsin. Ama sana tavsiyem bulabilirsen LPG'li bir araç bak. Hatchback Megane 2 olabilir, Clio olabilir, i20'de güzel seçenek. Genç arabası. Bakımını yapar tiril tiril gezersin. Hakkında hayırlısı olsun.

Çevrimdışı hmz_06

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: hamza özkan
Sağol kardeşim inşallah sağlam güzel bir araç dek getiririm megan hb de güzel araç Öncelikle 2005 honda civic için ne dersin peki illede hodan diyorlar ya bende kırmak istemiyorum aslında..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
2005-2006 Honda Civic vtec 1.6 ES için bütçen yetmeyebilir. Tabi kazasız bulabilirsen. Çünkü daha önce forumdan 2 arkadaşa Civic aradığımızda vuruğu kırığı olmayan araba bulamamıştık. Temizini bulması çok zor bir araç, bunu belirteyim. Ama seçim olarak on numara seçim. Sık sık sanayine götürmezsin. Düzgün kullanırsan az yakar çok kaçar. Güzel sevimli bir araçtır. Forumda Honda Civic kullananlar var. Konularını inceleyebilirsin.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Sağol kardeşim inşallah sağlam güzel bir araç dek getiririm megan hb de güzel araç Öncelikle 2005 honda civic için ne dersin peki illede hodan diyorlar ya bende kırmak istemiyorum aslında..

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Sevgili kardeşim hevesini kırmak gibi olmasın ama öncelikle dizel araç bu bütçeye olmaz altından kalkamazsın. notere gidip araç almakla iş bitse keşke. bu araç sahibi olmanın vergisi muayenesi sigortası bakım masrafları yakıtı vs. bir sürü teferruatı var bunları bir kere ajandanın en üstüne yaz. ondan sonra bütçeni belirle ve ekonomik durumuna göre hareket et. onun dışında piyasada 3.000 den tut 300.000 e kadar araç zebil gibi.. hepsi senin...  ;)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33