40-50 bin civarı araç almak istiyorum Tavsiyelere ihtiyacım var..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Berkay murat
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Foruma üye olalı birkaç gün oluyor yaklaşık 1 aydır araştırıyorum araç almak için model marka fiyat konusunda kafam baya karışık bütçemi 50bin tl'ye kadar zorlayabilirim.

Ford Focus
Seat Leon
Opel Astra
Nissan Note
Citrion C4
Honda Civic
Polo vs gibi çevremde bir çok araç önereler oldu forumda ise Mazda 3 modelini sıkça duydum
İstanbul'da araç kullanacağım için otomatik olmasını istiyorum kasa olarak hb ilk tercihim daha spor geliyor bana kasaları.50bin tl gibi bir para çıkacaksa cebimden donanımlı ve içime sinen bir araç olsun istiyorum açıkcası.Baya bilgili arkadaşlar var bilgilendirirseniz sevinirim..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Otomatik Focus HB düşünebilirsin fakat yakıt tüketimi konusunda üzeceğini tahmin ediyorum. Daha önce 2016 Fiesta otomatik şanzımanlı bir araç kullandığım şekliyle kıyaslarsam, 1.6 motor titanium Focus'larda da değişen fazla birşey olacağını sanmıyorum. Tabi fazla yakıt benzine göre yüksek. LPG de fark ne olur ondan emin değilim. Fakat dizel Citroen C4 alırsanız sanıyorum yakıt konusunda da sizi üzmez. Lakin Citroen'lerde ön takım sorunu sıkça yorumlardan okuduğum kronik probleme sahip. Bunun dışında HB olarak Audi A3'lere bakılabilir. Karar sizin. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Otomatik Focus HB düşünebilirsin fakat yakıt tüketimi konusunda üzeceğini tahmin ediyorum. Daha önce 2016 Fiesta otomatik şanzımanlı bir araç kullandığım şekliyle kıyaslarsam, 1.6 motor titanium Focus'larda da değişen fazla birşey olacağını sanmıyorum. Tabi fazla yakıt benzine göre yüksek. LPG de fark ne olur ondan emin değilim. Fakat dizel Citroen C4 alırsanız sanıyorum yakıt konusunda da sizi üzmez. Lakin Citroen'lerde ön takım sorunu sıkça yorumlardan okuduğum kronik probleme sahip. Bunun dışında HB olarak Audi A3'lere bakılabilir. Karar sizin. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Teşekkür ederim citroenlerin dediğiniz gibi ön takım sorunu sıkca oluyormus çoğu yerde bende okudum.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Benimde nacizane birkaç önerim olacak

Ford Focus : Ford araçlarda otomatik şanzımana girme derim. Kronik sorunları olan bir araç.

Seat Leon : Beyaz bir leona Gelinlik kız derim. Temizini bulabilirsen Al fakat Otomatik şanzımanlısı maalesef pahalı. Manuel olursa spor görünümüyle terih edilebilir.

Opel Astra: Bu astra araçların HB kasaları çok spor duruyor. Yeni kasa Temiz bişey bulursan ok.

Nissan Note: Bu aracı neden listeye yazdın anlamadım. pek kullanışlı ve tutulan bir araç değil.içi çok dar geldi bana. bayanlar için ideal ve kesinlikle spor değil.

Citroen C4: Citroen aracı Yönetiminde dediği gibi ön takımlarında ve elektronik aksamında sık sık problem çıkaran bir araç uzak dur derim.

Honda Civic: Burda ben kullanıcısıda olduğum Honda civic için biraz torpil yapacağım. Sorunsuz otomatik şanzımanı ve sağlamlığıyla liste başı yapman gereken bir araç olduğunu düşünüyorum. 2007-2009 modelini 50.000 liraya rahat bulabilirsin. Yalnız şunu unutmayalım. İlandaki her araca potansiyel dolandırıcıymış gibi yaklaşmamız gerekiyor. Km düşürmeden tutta Pert kaydına kadar bir sürü hile dönüyor. mümkünse ilk sahibinden almaya bakalım.

Polo: bayanlara hitap eden çirkin bir araç. kesinlikle verilen parayı haketmiyor. Golf dersen anlarım ama oda cayır cayır yanıyor el değimiyor fiyatına

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Benimde nacizane birkaç önerim olacak

Ford Focus : Ford araçlarda otomatik şanzımana girme derim. Kronik sorunları olan bir araç.

Seat Leon : Beyaz bir leona Gelinlik kız derim. Temizini bulabilirsen Al fakat Otomatik şanzımanlısı maalesef pahalı. Manuel olursa spor görünümüyle terih edilebilir.

Opel Astra: Bu astra araçların HB kasaları çok spor duruyor. Yeni kasa Temiz bişey bulursan ok.

Nissan Note: Bu aracı neden listeye yazdın anlamadım. pek kullanışlı ve tutulan bir araç değil.içi çok dar geldi bana. bayanlar için ideal ve kesinlikle spor değil.

Citroen C4: Citroen aracı Yönetiminde dediği gibi ön takımlarında ve elektronik aksamında sık sık problem çıkaran bir araç uzak dur derim.

Honda Civic: Burda ben kullanıcısıda olduğum Honda civic için biraz torpil yapacağım. Sorunsuz otomatik şanzımanı ve sağlamlığıyla liste başı yapman gereken bir araç olduğunu düşünüyorum. 2007-2009 modelini 50.000 liraya rahat bulabilirsin. Yalnız şunu unutmayalım. İlandaki her araca potansiyel dolandırıcıymış gibi yaklaşmamız gerekiyor. Km düşürmeden tutta Pert kaydına kadar bir sürü hile dönüyor. mümkünse ilk sahibinden almaya bakalım.

Polo: bayanlara hitap eden çirkin bir araç. kesinlikle verilen parayı haketmiyor. Golf dersen anlarım ama oda cayır cayır yanıyor el değimiyor fiyatına

Teşekkürler Ben o markaları yazarken Cevremdeki insanların önerilerini toparlamak istedim aslında Honda bana daha yakın gibi duruyor.Son olarak alfa romeo giulia dün biraz baktım golf fiyatları çok yüksek birde honda civic hb kasa çok tercih edilmiyor sanıyorum gördüğüm kadarıyla trafikte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
HB Focus'ların manuel şanzımanlarına bakabilirsin. Onlar iyidir ama senin kritere uymuyor. Otomatik olması gerek. Birde Honda Jazz var. Otomatik 1.4 benzinli iyi olur.

Çevrimdışı ÖmerÜ.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +83/-0
  • Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın..
    • Facebook
  • Ad Soyad: Ömer Üzümcü
  • Marka: Skoda
  • Model: Octavia
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Seatlar benim ilk tercihim olurdu :) falat dedikleri gibi otomatik olanları biraz tuzlu oluyor, Rapidspaceback'e baktınız mı ?
"Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın.."
By Ömer :)

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Seatlar benim ilk tercihim olurdu :) falat dedikleri gibi otomatik olanları biraz tuzlu oluyor, Rapidspaceback'e baktınız mı ?

şimdi baktım fiyatlarına skoda octavia'yı biliyordum bu modeli ilk defa gördüm ama güzel bir araç

Çevrimdışı ÖmerÜ.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +83/-0
  • Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın..
    • Facebook
  • Ad Soyad: Ömer Üzümcü
  • Marka: Skoda
  • Model: Octavia
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
2004 yılından beri Skoda kullanıyoruz fabia ile başladık oxtavia var şimdi, rapid'ler çok iyi arabadır üzmez :) kırmızı renk birde cam tavan :) 2. Ellerde uygun temiz düşürenilirsiniz :) aklınıza takılan bir soru olursa Skodayla ilgili yardımcı olurum :)
"Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın.."
By Ömer :)

Çevrimdışı berkaymuratt

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
2004 yılından beri Skoda kullanıyoruz fabia ile başladık oxtavia var şimdi, rapid'ler çok iyi arabadır üzmez :) kırmızı renk birde cam tavan :) 2. Ellerde uygun temiz düşürenilirsiniz :) aklınıza takılan bir soru olursa Skodayla ilgili yardımcı olurum :)

skoda octavia abim kullanıyordu satmak zorunda kaldı teşekkür ederim :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33