Citroen C3 Öneri-Destek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozancamur

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: OZAN ÇAMUR
  • Marka: RENAULT
  • Model: MEGANE 2
  • Model Yılı: 2006
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhabalar Arkadaşlar. İlk arabam olarak Citroen C3 almayı düşünüyorum. Bazı arkadaşlarımdan citroenden uzak durmam gerektiği yönünde tavsiyeler geldi burda kullanan insanlardan yardım almak istedim. Citroenin bütün aksamlarının elektronik olduğunu bi yerde arıza oldu mu devamı geliyo çok uğraştırıyo diye duydum. C3 kullanıcılarından tavsiyeler, dikkat etmem gereken yerler veya tavsiyeleriniz varsa bilgilendirirseniz sevinirim. 15-20 arası başka araç önerileriniz varsa onlarıda duymak isterim. Etrafınızda satılık olan veya internette benim kaçırdığım sizin denk geldiğiniz ilanlar varsa paylaşırsanız sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Sezer Baki

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +18/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sezer Baki Yurdakul
  • Marka: Mitsubishi
  • Model: Lancer
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
bak şimdi benimde gözüm korktu. bende citroen'i listeme yazmıştım. C4 ve C4 picasso'lara bakıyorum. Bilgisi olanlar yazarsa bu konuyuda takip edeceğim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Harun bey C3 Kulanıyordu. Satıp Peugeot aldı. Konuyu görürse destek olacaktır.

Çevrimdışı HARUN1082

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +5/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: HARUN BÜKCÜ
  • Marka: PEUGEOT
  • Model: 208 ACCESS
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Benzin
citroen c3 çok güzel bir araç kullanmayan uzak dur diyor kullanan ise başka arabaya binmiyor sx ve 90 lık dizel olanından alacaksan al birde 2005 filan olsun ama 15-20 arası bulacağın c3 uğraştırır senin sıkıntısı olmayanı o paraya vermezler ama temiz bulursan az yakar çok kaçar şöförü yormaz
ormanın kralı Aslan

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
teşekkürler Harun

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
citroen c3 çok güzel bir araç kullanmayan uzak dur diyor kullanan ise başka arabaya binmiyor sx ve 90 lık dizel olanından alacaksan al birde 2005 filan olsun ama 15-20 arası bulacağın c3 uğraştırır senin sıkıntısı olmayanı o paraya vermezler ama temiz bulursan az yakar çok kaçar şöförü yormaz

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33