ford fusion tavsiye edermisniz?

acemi · 11 · 4307

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acemi

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mehmet aksoy
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
2005 model ford fusion 1.4 tdci trptonik vites almak istiyorum.. ilk arabam olacak bu yüzden otomatik vitesle başlamak istiyorum maximum 25.000 tl vermek istiyorum ilk arabama.. bu araba hakkındaki düşünceleriniz neler? bir de 1.95 boyum :) bu yüzden yüksek araç olduğu için tercih ettim :)

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
2005 model ford fusion 1.4 tdci trptonik vites almak istiyorum.. ilk arabam olacak bu yüzden otomatik vitesle başlamak istiyorum maximum 25.000 tl vermek istiyorum ilk arabama.. bu araba hakkındaki düşünceleriniz neler? bir de 1.95 boyum :) bu yüzden yüksek araç olduğu için tercih ettim :)
Şikayetçi olanı görmedim. Fordun otomatiği nasıldır diye soracak olursanız son nesil otomatiklerinin vites geçişleri sarsıntısız ama 2005 Fusionu bilemem.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı acemi

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mehmet aksoy
konfor olmadığını bana söylediler.. bir de 200.000 km den sonra sıkıntı yaşamaya başlarsın diyorlar

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
konfor olmadığını bana söylediler.. bir de 200.000 km den sonra sıkıntı yaşamaya başlarsın diyorlar
Çoğu araba için geçerli. Nasıl diyim araba ne kadar sağlam olursa olsun. Arıza çıkarma ihtimali ortaya çıkıyor. Çıkarır demiyorum. Çıkarma ihtimali ortaya çıkıyor.

Çevrimdışı Hamit

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +210/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2008
Bir sure otomatik 2004 focus kullandim. Modeline gore cok cok guzeldi. Vites gecisleri gayet iyidir ama fusion benim hic hosuma gitmiyor. Fordun uvey oglu gibi sirf yapmis olmak icin yapmislar. Benimde  1.87 boyum var focustan hic rahatsiz olmadim tavsiye ederim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
1.6 benzinli modelini kullandım. Araç memur jipi olarak bilinir. İç mekan oldukça tatminkar. Ben 1.80 boyumla araç konforundan memnun kaldım. Dizelini kullanmadım ama araç içinde birçok saklama gözü çekmece vs. Var. Konforlu. Bagaj hacmi oldukça iyi. Yola hakim bakış sağlıyor. Dizelini bilmiyorum fakat 1.4 dizel fiestalar için ekonomik olduğuna göre fusion da öyledir.

Asus Zenfone 6 - Tapatalk

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
1.6 benzinli modelini kullandım. Araç memur jipi olarak bilinir. İç mekan oldukça tatminkar. Ben 1.80 boyumla araç konforundan memnun kaldım. Dizelini kullanmadım ama araç içinde birçok saklama gözü çekmece vs. Var. Konforlu. Bagaj hacmi oldukça iyi. Yola hakim bakış sağlıyor. Dizelini bilmiyorum fakat 1.4 dizel fiestalar için ekonomik olduğuna göre fusion da öyledir.

Asus Zenfone 6 - Tapatalk
Ne yalan söyleyim, beni biliyorsunuz espritüel bir kişiliğim var. Arabalarada lakap yakarım. Bu arabayada "fukara jipi" lakabını takmıştım. Ayıp olmasın diye söylemedim :)

Çevrimdışı magnetom78

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Benzinlisini bilmem ama dizeli ile 500 civarı uzun yol yaptım ilk ve son oldu. Muhteşem bi ses alıyor içeri motor sesinden müzik dinleyemedik o kadar yani. Konforu tartışılır ama uçak konforu olsa da o motor sesi işe yolculuk yapılmaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
Zaten tutulmadı diye biliyorum..

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin
pazarda bir tane Fusion gördüm. Gittim şöyle bir baktım. Ama hiç hoşuma gitmedi. Ön koltukları Felan koymak için koymuşlar gibi. Hoşuma gitmiyor bu araba...

Çevrimdışı md984mustafa

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Önceki aracımız 1.4 tdci Manuel.idi.  Konfor sıfır binince içi çok dar geliyor öndeki konsolda pek sağlam değil onun dışında fazla arıza çıkarmaz ama performansta bekleme hani.  Birde yeni başlarken oto.  İle başlamak hata olur. Manuel kullanmak çok zor birşey değil 20 günde alışırsın ayrıca biz arabayı satıp era aldık ve şu anda araba budur diyoruz bence bir düşün

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33