hyundai getz 1.5 nasıl bilirsiniz ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kartal5858

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Yusuf YANMAZ
  • Yakıt Tipi: Motorin
arkadaşlar linkte araç alınır mı acaba ??

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

21.500 TL ye kadar düşürdük ?

dizel arabaya girilmez filan diyorlar acaba kullananlar var mı yorumlarınız bekliyorum

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Hyundai Getz'ler iyidir. Hem benzinli hemde dizeli güzel araçlar. Arabanın neden boyandığını irdelemek lazım. Adam yazmış temizlik boyası diye ama araba boyatmak bence keyfe keder bir işlem değil. Km konusuna gelince, orijinal ise bence sorun yok ama malesef satarken sorun yaşarsın. Şimdi alıp 50.000 km'de sen yapsan araba 200.000 km yi geçmiş olacak. Satarken de ölücülere denk gelirsin. Karar senin tabi. Alip 5-6 yil kullanacağım diyorsan yakıtı ekonomiktir. Biraz dar araç ama onuda bilerek alıyorsun. Fikrim bu yönde...

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kartal5858

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Yusuf YANMAZ
  • Yakıt Tipi: Motorin
araçta sadece bel altında boya bulunmakta  komple boyalı filan değil yani ..değişen parça yok ..

uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum terk korkum bakımları pahalıymış biraz galiba ondan dolayı şüphedeyim yoksa araba çok içime sindi

Çevrimdışı alisami3858

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
araçta sadece bel altında boya bulunmakta  komple boyalı filan değil yani ..değişen parça yok ..

uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum terk korkum bakımları pahalıymış biraz galiba ondan dolayı şüphedeyim yoksa araba çok içime sindi
Bu dizel crdi yani vgt degil 3 silindirli olanlardan 3 silindirli bi kere cok yakar pisman olursun ayni motorunu 104 bin km 2005 admiram vardi kullandim lanet getirsin 3 ay kullanip sattim yoksoyle yakit cimrisi yok boyle az yakar inanma 4 silindirli vgt olsaydi o fiyata degerlendirilebilirdi bana gore dizelden uzakdur sifir alip tek elden binersen o baska benim sana tafsiyem 1.5 16 v milenyum al kafan rahat olsun yakitina agzin acik kalir yaklasik 6 aydir kullandigim milenyum masaallahi var kotu arac mi sence getze 10 basar.

LG-E460 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı alisami3858

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
Buda 8 ay kullanip sattgim milenyumum niye sattin dersen bos modeldi yoksa cok memnundum

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
+1 [emoji106]
Buda 8 ay kullanip sattgim milenyumum niye sattin dersen bos modeldi yoksa cok memnundum

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33