linea 1.3 multijet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Punto Evo güzel olur. Clio hb te fena değil. 1.5dci Renault motoru iyidir. Ama 2005 üstüne bak. Aslında bütçen yetse çok temiz otomatik, 4.000 km de 1 yaşında Fiesta var. Daha garantisi bitmedi. Fiyatı senin bütçenin 2 katından fazla
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
punto da olabilir aslında görüntü olarakta hoşuma gidiyor birde clio hatchback ler nasıl sizce 2008 modeline filan bütçem yeterli sanırım

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Benzinli/lpg li milenyum kasa Accent alabilirsin. Fiyatı uygun olur. Güzel arabadır. Yada admire kasa accent. Bunlar güzel arabalar. Şehir içi düşük bütçeli alınabilir. Era bulursan oda olur.

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı info34

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ozan öçal
  • Yakıt Tipi: Motorin
Getz ler nasıl sizce bi ara baya kullandım hem spor gibi duruyor güzelde gidiyor bence piyasasıda var ama sorun filan çıkarırmı bilmiyorum

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Serisinin devamı yok işte. Bende bu tip modelleri neden bitiriyorlar onu anlamıyorum. Mesela megane, 12-13 senedir devam, hala devam. Accent, Elantra ve Sonata'da öyle.  Sen yine Accent leri bi araştır. Güzel arabalar.
Getz ler nasıl sizce bi ara baya kullandım hem spor gibi duruyor güzelde gidiyor bence piyasasıda var ama sorun filan çıkarırmı bilmiyorum

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı info34

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
şuan megane hatchbag düşünmeye başladım 2005-2007 arası param yetiyor 2005 in düşük km li temiz olanlarınada param yetiyor karar değiştirmiycem daha sanırım

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Hadi hayırlısı
şuan megane hatchbag düşünmeye başladım 2005-2007 arası param yetiyor 2005 in düşük km li temiz olanlarınada param yetiyor karar değiştirmiycem daha sanırım

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
araba her yerde arabadır. kimi fransız alınmaz der kimi alınır der kimi başka şeyler söyler. hepsinin gerçeklik payı var mı var. ben 206 aldım. 1 yıl sanayide döktüğüm paranın haddi hesabı yok. gittim bipper aldım. daha sanayiyi bırak bakım hariç usta yüzü görmedim. ikiside aynı firmanın. fiat alınabilir bir araç eniştem 2005te albea çıktıgında aldı halen kullanıyor. taş gibi araba. evet sorunları varmı? genel sıkıntılar.

ben alacak olsam linea aırmıyım almam. yıllarca kiralık ve şirket aracı olarak bindim. seri güzel ama virajda 90 ile bile savrulan rüzgar hesaplanmamış bir araç.
reno megane 2 her daim alınacak araba 350binde satıldı şirkette eşşek niyetine binildi. megane 1i bilmem.
fiat punto küçük zarif bir araç.

öncelikle hactback mi sedan mı kullanım amacı ne? bunlara karar vermek lazım. ben iki cocukla puntoya sıgmam. mecbur sedan olacak daha geniş olsun dedim. hafif ticari aldım gayet mutluyum. tek sıkıntı eşim rahat kullanamıyor. mecbur değişiklik yapacaz sanırım.

satarsam aklımda megane 2 focus accent var. 2017 accent dahil bindim. araba yol tutuşu viraj savrulması on numara. arkadaş 170 ile geldi trabzondan buraya. ve yakıt 1.3 ile kafa kafaya neredeyse. ilerde elden çıkarmak sıkıntısını düşünüyorsan kesinlikle accent alınabilir. parçası ucuz.

dizelde aracına göre 200 bin km tehlikeli. 400 binde 307 sw sattık. coralla 300bin sattık. bunlar hep şirket arabası siz düşünün.

megane 2 hb gecen sene amca oğluna aldık canavar.... tavsiye ederim.
yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Çevrimdışı info34

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
kullanım aracı şahsi ve haftanın 5 günü yoğun çalışıyorum öyle arabanın üstünden inmiycek bi durumum yok kalabalık şekilde uzun seyehatlerde yapılmaz kolay kolay bagajda yeterli olur hatchbagde bana hem keyfi hem ihtiyacım olduğunda işimi görsün fazla şehir dışına çıkmıycam ancak yılda bi kere uzun yol gidebilirim işimden pek fırsat bulamam kısacası zırt pırt masraf çıkarmasın bana hatchbag seçimimde ufak arabalar hoşuma gittiği için açıkçası sedan ile hatchbag ler arasında görüntüden başka bir fark varmı onuda bilmiyorum yani şu yüzden sedan almalısın diyceğiniz birşey varmı yada beklentilerim doğrultusunda clio hatchbag den vazgeç diyceğiniz bir husus varmı önerilere açığım belki bi 5 sene alıcağım aracı kullanırım sık araç değiştirmeklede uğraşamam açıkçası

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
anladığım kadarıyla kalabalık bir ailede değilsiniz. o zaman hb almanız yerinde bir secim. clio hb alınabilir. megane hb alınabilir. focus her türlü alınabilir. eğer temiz bulursanız 206 307 de tavsiye ederim. ama sakın 206 roland garros alayım demeyim. özel üretim bir araç parcası yok. krronik sıkıntıları var. araba lpg sevmiyor.
yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33