Aşağıdaki listeden tavsiye eder miniinz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aslanmestan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mestan Han Ergenekon
  • Marka: Yok
  • Model: Yok
  • Model Yılı: 2012
  • Yakıt Tipi: Motorin
Benim için önemli olan ilk önce tip 30 bin civarı arıyorum ama zorlasak 33-35 bine falan çıkabilirim. tipten sonra az yakması ve yedek parçası ucuz olması lazım

Örnek vermek gerekirse tip olarak vw polo'yu hiç sevmem ama yeni kasa clio cooper falan güzel ilk defa araba alacağım için pişman olmak istemiyorum hangisi tavsiye edersiniz

Mini Cooper 2005 LPG
Suzuki Swift 2012 LPG
Renault Clio Hatchback 2013 Dizel
Hyundai i20 2012 dizel
Ford FOCUS 2011 LPG
Kia Ceed 2011 Dizel
Audi A3 HB 2004 Benzin

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Benim için önemli olan ilk önce tip 30 bin civarı arıyorum ama zorlasak 33-35 bine falan çıkabilirim. tipten sonra az yakması ve yedek parçası ucuz olması lazım

Örnek vermek gerekirse tip olarak vw polo'yu hiç sevmem ama yeni kasa clio cooper falan güzel ilk defa araba alacağım için pişman olmak istemiyorum hangisi tavsiye edersiniz

Mini Cooper 2005 LPG
Suzuki Swift 2012 LPG
Renault Clio Hatchback 2013 Dizel
Hyundai i20 2012 dizel
Ford FOCUS 2011 LPG
Kia Ceed 2011 Dizel
Audi A3 HB 2004 Benzin

Merhaba mestan bey öncelikle hoşgeldiniz saydığınız arabalardan yorum yapabileceiğim;

Mini Cooper 2005 LPG : Sakın bulaşmayın derim 10 yaşında lpg li bi cooper sizi sanayiden çıkarmaz temizini çok zor bulursunuz taktir edersinizki bu araç zengin genç bayanların ilk göz ağrısıdır ülkemizde e Zengin ve bayan ikileminde çok sağlıklı bi sonuç çıkarmaz geçirdiği on yılda ( istisnai bayanları ayırıyorum yanlış anlaşılmasın lütfen)

Renault Clio Hatchback 2013 Dizel : Çok fazla konfor beklemeyin ekonomi yönünden gözünüz kapalı alın fakat bence fiyatını hak eden bi araç değil ama listenizde güçlü bi seçenek. Ekonomik yakıt tüketimi ve sağlam ikinci el pazarı ile.

Audi A3 HB 2004 Benzin : konfor güvenlik bakımından en sağlam seçiminiz gibi duruyor lakin 2004 oluşu ve benzinli oluşu beni biraz korkuttu maddi durumunuz iyi ise çıkarabileceği sorunları göğüslerim benzinide beni üzmez derseniz hiç düşünmeyin.

Ford FOCUS 2011 LPG : Bu liste içinde ne alırsın diye bana sorarsanız ben size ahada bunu derim ekonomik konforlu güvenli sadece parçası pahalı fakat diğerlerine göre bence hem daha şık hem daha uygun tabi tercih sizin :)
,+1

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Focus bana mantıklı geliyor. 2. Sıraya a3 modelini koyalım. Ekonomi konfor ve güvenlik harmanlanmis diyebiliriz focus için. A3 içinse konfor ve güvenlik üst düzeyde fakat yakıtı ve yedek parçası sizi maddi yönden yorar..

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33