GönderenKonu: Toyota Verso nasıl bir araç?Tavsiye edermisiniz?  (Okunma sayısı 1139 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1144 defa
  • Puan +600/-17
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Administrator
  • Doğum Yılınız: 1977
  • Marka: Renault
  • Model: Megane II
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Benzin
Ynt: Toyota Verso nasıl bir araç?Tavsiye edermisiniz?
« Yanıtla #30 : 15 Temmuz 2017, 21:20:55 »
Orhan bey size pimpirikli diyen kendine baksın... valla size göre ben daha pimpirikliyim, ben arabayı her çalıştırmadan önce her seferinde, yağına, suyuna, lastiklerine ve hatta akü durumuna bile bakıyorum. Hele benzinlikte depo kapağının kilidi arabanın merkezi kilidine bağlı. Adam tabancayı alıp yerine koyana kadar beklerim. Kapıları kitleyip markete ödemeye öyle girerim. Sizin dediginiz gibi benim aracada dizel koymaya kalkışanlar oldu. Ben beklerim abi, isteyen pimpirik desin.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Ben haftada bir kere arabamın yağına suyuna hidroliğine lastiklerin havasına kadar bakıyorum. Sırf bu nedenle adım aşırı pimpirikli oldu. Yakıt alırken bile aracımın başından 1 sn bile ayrılmam. Geçenlerde gaz aldım arkasından diğer pompaya yanaştım benzini fulleyeyim diye. Yahu LPG yi dolduran pompacı taktı araca dizel pompasını. Birader ne yapıyorsun bu araç benzinli dedimde son anda kurtardım. Arkamı dönsem markete falan girsem araba ayvayı yiyecek.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Zaman en kıymetli hazinedir

ÇevrimiçiHüseyin Kuzucu

• Master Moderator
  • *

• Üye'ye 323 defa
  • Puan +312/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Doğum Yılınız: 1995
  • Marka: Opel
  • Model: Astra H
  • Yakıt Tipi: Motorin
« Yanıtla #31 : 15 Temmuz 2017, 21:24:49 »
Abi kim ne derse bende öyleyim. Forumda benim temizliklerim meşhurdur. Forumda bilirler beni. Misal sabahın 9 undaki güneş arabaya Bişey yapmaz demi ? Ama ben bugün arabam dışarıda diye gunesligi geceden koydum. Sabah 9.5 da koysamda olurdu :)

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1144 defa
  • Puan +600/-17
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Administrator
  • Doğum Yılınız: 1977
  • Marka: Renault
  • Model: Megane II
  • Yakıt Tipi: Benzin
« Yanıtla #32 : 17 Temmuz 2017, 10:47:32 »
Tedbir her zaman iyidir. Sen boşver onu bunu Hüseyin. Bildiğine devam.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Abi kim ne derse bende öyleyim. Forumda benim temizliklerim meşhurdur. Forumda bilirler beni. Misal sabahın 9 undaki güneş arabaya Bişey yapmaz demi ? Ama ben bugün arabam dışarıda diye gunesligi geceden koydum. Sabah 9.5 da koysamda olurdu :)

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaman en kıymetli hazinedir

ÇevrimdışıY.E.P.

• FO-Süper üye
  • *

• Üye'ye 154 defa
  • Puan +370/-7
    • Doğum Yılınız: 1981
    • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
    • Model: 1.6 HDI Dynamic
    • Model Yılı: 2011
    • Yakıt Tipi: Motorin
    « Yanıtla #33 : 18 Temmuz 2017, 09:53:25 »
    Ben pimpirikli kelimesini kesinlikle kabul etmiyorum. bu kelimeyi icat eden umursamaz insanlar bence. olması gereken araca binmeden kontrolleri yapmaktır.bir önceki sayfada başıma geleni anlatmmıştım.umursamaz yani pimpirikli olmayan insanların milli servete yaptıklarını okuyunuz. istasyon meselesine gelince araca yakıt koyulurken başında duracaksın tabiki. yanlış yakıt verilmesi ve maalesef akaryakıt hırsızlığı had safhada. bir gün fulle dedim pompacıya pompayı ayarladı başladım beklemeye. visamı diye sordu evet dedim. siz 5 numaradan takip edin markette dedi. bende yok böyle iyi dedim. aklı sıra zuladan bidonu çıkarıp 4-5 lt araklayacak. yermi Anadolu çocuğu.. dikkat etmek lazım..

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr