Toyota Verso nasıl bir araç?Tavsiye edermisiniz?

Y.E.P. · 32 · 11874

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Tedbir her zaman iyidir. Sen boşver onu bunu Hüseyin. Bildiğine devam.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Abi kim ne derse bende öyleyim. Forumda benim temizliklerim meşhurdur. Forumda bilirler beni. Misal sabahın 9 undaki güneş arabaya Bişey yapmaz demi ? Ama ben bugün arabam dışarıda diye gunesligi geceden koydum. Sabah 9.5 da koysamda olurdu :)

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Ben pimpirikli kelimesini kesinlikle kabul etmiyorum. bu kelimeyi icat eden umursamaz insanlar bence. olması gereken araca binmeden kontrolleri yapmaktır.bir önceki sayfada başıma geleni anlatmmıştım.umursamaz yani pimpirikli olmayan insanların milli servete yaptıklarını okuyunuz. istasyon meselesine gelince araca yakıt koyulurken başında duracaksın tabiki. yanlış yakıt verilmesi ve maalesef akaryakıt hırsızlığı had safhada. bir gün fulle dedim pompacıya pompayı ayarladı başladım beklemeye. visamı diye sordu evet dedim. siz 5 numaradan takip edin markette dedi. bende yok böyle iyi dedim. aklı sıra zuladan bidonu çıkarıp 4-5 lt araklayacak. yermi Anadolu çocuğu.. dikkat etmek lazım..

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33