BMW 1.16 / AUDI A3 / VOLVO C30

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı firat35

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Firat BAYUZMAN
  • Yakıt Tipi: Motorin
Arkadaslar Merhaba nasipse araba almayi dusunuyorum  bu 3 marka ve modelleri arasinda gidip geliyorum , aslinda en basindan Volvo C30 hastasiyim ama bmw ve audi de denk geldi 3 u de yabana atilacak araba deil 3 u de gorunus itibari ile super ama C30 a farkli bi gozle bakiyorum :) resmen asigim tipine ama diger yandan da teknik ozelliklerde onemli tabikide pek bi fazla teknik bilgim yok ayrica 3 arabayada makyaj cok yakisiyor sizce hangisini almaliyim bi yanimda C30 diyor ama aldiktan sonra da keske bmw veya audi alsaydim dedirtir mi ? ve tam tersi olarak dusunelim.
Edit: 2.el alinacak.

Dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim simdiden Tesekkurler hayirli gunler.

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
Merhabalar. Volvo c30 piyasada pek tutulmuyor bu yüzden temizini bulması zor. A3 ve 1.16 segmentlerinin premium araçları diyebiliriz. Paket donanım olarak karşılaştırmak lazım. Performans yönünden her iki arabada tatmin eder. Öznel bir yaklaşım olacak ama ben 1.16 nın prwstijine kapilirdim .

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı firat35

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Firat BAYUZMAN
degerlendirme icin tsk ederim birde ayrica sormak istedigim
bu 3 aracin kayisli ? zincirli ?  birde volvo ve audi on cekisli diye biliyorum bmw ise arka cekisli motor dayanikliligi km bazindan + kasa dayanikliligi farklari nedir acaba ?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33