volvo s40 hakkındaki yorumlarınız

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acemi

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mehmet aksoy
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
2000 model volvo s40 2,0 benzinli araç hakkındaki yorumlarınız nelerdir??

yakıt tüketimi nasıldır??
avantajları ve dezavantajları nelerdir??
240bin km bu araba için nasıl??

Çevrimdışı acemi

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mehmet aksoy
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
2000 model volvo s40 2,0 benzinli araç hakkındaki yorumlarınız nelerdir??

yakıt tüketimi nasıldır??
avantajları ve dezavantajları nelerdir??
240bin km bu araba için nasıl??

otomatik vites yazmayı unutmuşum

Çevrimdışı ezmocesteri

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
Kullanıcısı olmadım, duyduklarımdan yola çıkarak her şeyi keyiflidir ama arıza yapma ihtimali olur ve parçası da çok pahalıdır diyebilirim.

Çevrimdışı Emrahpmk

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +40/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: emrah pamuk
  • Marka: kia
  • Model: sorento prestige
  • Model Yılı: 2009
  • Yakıt Tipi: Motorin
bu tarz marka araçlar kolay kolay masraf yaptırmaz. volva gibibir araç için 240 bin çok değil. ama benzinli bir araç için çok fazla. tabi araca lpg varmı kaç senedir var. bunlar aracı alırken önemli kriterler. kabul edelim bu araçlar lpg için dizayn edilememiş. sürüş keyfi acayip güzel yol tutuşu güzel. içi direksiyonu verdiğin parayı hakeder. al satı volvo için en kolay olan modeli. alınır mı dersen fiyatıda önemli bir kriter. alırmısın desen bana pahalı gelir hele otomatik aracı ben daha sevemedim. otomatikte ocağına incir ağacı dikilenler var. sanzuman arıza verdiğinde büyük maliyetler çıkıyor. tabi volvo gibi bir aracında arıza vermesi zor. tab kullanıcı önemli. biraz aklını karıştırmış olabilirim. iyi inceleme yapman lazım
yetmedi biraz daha büyüsün kia sorento
oyuncaklar büyüdü 1.4 tsi passat
peugeot bipper tepeeee yeni oyuncağım...
206 roland garros yeşil kurbağa ilk göz ağrım

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
2000 Model S40 ile seyahat etmedim ama esnaf bir arkadaşım al sat yaptığından dolayı bu S40'tan almıştı. Üstünkörü aracın sağına soluna bakma fırsatım oldu. İlk dikkatimi çeken bagaj hacmi oldukça geniş. Anlattığına göre geç ivmeleniyor ama uzun yolda hem süratli hemde yola yayıla yayıla gidiyorsun demişti. 1200-1300 kilo civarı bir araç. 2.0L motor bu ağırlık için tam ideal motor. Şimdi baktım araç 136 beygir. Bence iyi. Fakat alacağınız aracın durumu ve LPG sistemi de önemli. Ne kadar yakıt tüketiyor? Motoru, kaportası ve döşemeleri ne durumda bakmanız lazım. Malum 16 Yaşında bir otomobilden bahsediyoruz. Bugün 1998 Model 18 Yaşında deri döşemelere sahip kemik gibi Dodge Durango Jip'i bile mundar eden bir millet olduğumuz için, detaylı araştırmadan net birşey söylemek zor. Ama Volvo imzası var, temizse alınır binilir. Benzinli araçta fazla km'nin bence fazla önemi yok. Dizel olsa uzak dur derdim ama bugün Çin veya Kore malı arabalarda bile 1 milyon km garantili motorlar var. Bahsettiğimiz marka Volvo ve Volvo'nun Volvo olduğu yıllarda yapılmış.

Çevrimdışı ezmocesteri

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
Volvo arıza yapmamasıyla değil güvenliğiyle ünlüdür, arıza yapma ihtimali yaşına da bağlı olarak elbette her araçta olduğu gibi Volvo da da olacaktır ama maliyeti biraz fazla parçalarının maalesef. Benzinli motorda km sıkıntı değil, alırken fiyat konusunu ona göre değerlendirip alınırsa motor yapsan bile yüksek maliyetlerle karşılaşmazsın. AT geçmişteki çöp gibi şanzımanların ülkemizde bıraktığı izlerden dolayı hala korkularak bakılsa da yeni nesil AT ler artık o kadar korkulacak gibi değil (özellikle çift kavramalıların maliyeti korkulacak seviyede o ayrı), AT çok büyük bir rahatlık ve agresif kullanıcı değilseniz tercih edilebilir.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33