Pendik'te hyundai için motor ustası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
:) Hatıralar güzel aslında. Enerjimizi sömüren insanlar vardı. Onları da unutmuyoruz :) Coşkun Sabah Anılar sana gelsin o zaman ;)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bu konuyu zamaninda ben açmıştım. Aldığım Elantra için araştırma yapmıştım.  Pendik sanayisinde "japon oto" diye bir yer bulmuştum. Araç sorunluydu. Yatak sarmıştı. Bende uğraşmak istemediğimden aldığım fiyata yaptığım masrafları da ekleyerek satmistim. Alan kişi ben ugrasirim diyince gönül rahatlığıyla verdim. Adamı hâlâ arada sirada ayni araba ile görüyorum. Muhtemelen yaptırmış.
Asıl konuya gelirsek, o dönemler forumlarla pek aram yoktu, konu varmıdır yokmudur bilemeden kafadan yeni konu açmış olabilirim. O yüzden kusura kalmayınız.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emrek3458

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Emre karabağlı
  • Marka: RENAULT
  • Model: megane 2 extreme
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Motorin
Toplum olarak eksiğimiz ya okumamak :) yada yazmamak :) ücretsiz bir hizmet yada yardım aracı olan bu forum, üşengeçliğimiz sayesinde amaca hizmet edemiyor. Bu mesaj aslında bir öz eleştiridir.
benim o civarda tanıdığım usta ya da tamirci yok ama forumotomobil sitesinin servis kısmı var. oradan aratarak civarınızdaki servisleri görebilirsiniz. yorum falan da yazılabiliyor ama pek yorum yazan yok. oto sahiplerine yardımcı olabilecek bir buluş yapmışlar aslında. ben gittiğim yerler olursa yazmaya çalışacağım.  :-5

^^^^^^^^^^^^^^^^^

nazik uyarınız için teşekkürler.  :-2 ancak forumotomobil sitesi olarak değiştirmeseydiniz keşke. sanki ben yanlış siteden bahsetmişim gibi olmuş. reklam amaçlı değil daha çok tavsiye amaçlıydı site adı vermem. link verdiğimi de hatırlamıyorum. vermişsem affola. maksat yardımcı olabileceğim bir katkı sağlamaktı. sonuçta memnun kaldığım bir hizmet.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Otomatik düzeltmeye takılmış olmalı. Daha önce mutlaka flood çekildiği içindir. Şahsınıza özel bir durum değil. ;)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33