GönderenKonu: Sincan'da Renault Özel Servis Tavsiyesi  (Okunma sayısı 13857 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimiçiYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1091 defa
  • Puan +592/-17
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Administrator
  • Doğum Yılınız: 1977
  • Marka: Renault
  • Model: Megane II
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Benzin
Ynt: Sincan'da Renault Özel Servis Tavsiyesi
« Yanıtla #10 : 30 Eylül 2013, 14:51:20 »
Selam söyle kardeş

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Aynen öyle abi aslında kendimi ayarlayabilirsem aracımın yağ değişimini yaptırmak istiyorum duruma göre bayramdan önce giderim bir ziyaretlerine
Amin. Temiz usta her yerde belli ediyor kendini. Bazıları varki, bizlerede denk geldi biliyorsunuz, yüzümüze gülüp uygduruk iş yaptılar. Allah'tan zamanında ayıktık.

Bügün erhan ustayla bir arkadaşımızın aracının arızası hakkında bilgi almak için görüştüm sağolsun bize yol gösterdi Allah hayırlı işler bol kozançlar versin inşallah..
Zaman en kıymetli hazinedir

Çevrimdışıadem akar

• FO-Süper üye
  • *

• Üye'ye 21 defa
  • Puan +32/-4
    • forumotomobil.com
  • Ad Soyad: Adem Akar
  • Doğum Yılınız: 1987
  • Marka: Honda
  • Model: Civic Vtec
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
« Yanıtla #11 : 30 Eylül 2013, 15:01:05 »
Aleykümselam abi  :-2 :-2
Selam söyle kardeş

Aynen öyle abi aslında kendimi ayarlayabilirsem aracımın yağ değişimini yaptırmak istiyorum duruma göre bayramdan önce giderim bir ziyaretlerine
Amin. Temiz usta her yerde belli ediyor kendini. Bazıları varki, bizlerede denk geldi biliyorsunuz, yüzümüze gülüp uygduruk iş yaptılar. Allah'tan zamanında ayıktık.

Bügün erhan ustayla bir arkadaşımızın aracının arızası hakkında bilgi almak için görüştüm sağolsun bize yol gösterdi Allah hayırlı işler bol kozançlar versin inşallah..

Çevrimdışısinan.06

• Yeni Üye
  • *
  • Puan +0/-0
    • Ad Soyad: Sinan
    • Doğum Yılınız: 1995
    • Model: Clio
    • Model Yılı: 2003
    • Yakıt Tipi: Motorin
    « Yanıtla #12 : 06 Temmuz 2017, 10:10:32 »
    Bende bu yazıyı görerek yaklaşık 4-5 senedir bu servise gidiyordum ancak şu son 2 senedir işlerini hiç iyi yapmamaya başladılar. Fren balatasını değiştirdiklerinde disklerin değişmesi gerekirken değiştirmemişler , 2 ay geçmeden ses yapmaya başladı şimdi ise disklerinde değişmesi gerekiyor dediler. Ustalıktan anladıkları yok. Para alıp birşey yaptıkları yok. Adam kandırmaktan başka. Ben yandım siz yanmayın sakın götürmeyin...

ÇevrimiçiYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1091 defa
    • Puan +592/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    « Yanıtla #13 : 06 Temmuz 2017, 10:22:51 »
    Bilgi için teşekkürler. Fren bakımı için İvedik organize sanayindeki Frenci Bayram'ı tavsiye ederim. İşin ehli ustalardır. Bende senin gibi yol arefesi mecburen motor ustasına fren balatalarını değitirtmek zorunda kalmıştım. 3 ay sonra yeniden balata değiştirtmek zorunda kaldım. Araç tamiri de bence insan tedavisi gibi branşlardan oluşuyor. Freni frenciye, motoru motorcuya, şanzımanı şanzımancıya göstermek lazım. Herkesin ihtisas alanı farklı. Sana geçmiş olsun.

Bende bu yazıyı görerek yaklaşık 4-5 senedir bu servise gidiyordum ancak şu son 2 senedir işlerini hiç iyi yapmamaya başladılar. Fren balatasını değiştirdiklerinde disklerin değişmesi gerekirken değiştirmemişler , 2 ay geçmeden ses yapmaya başladı şimdi ise disklerinde değişmesi gerekiyor dediler. Ustalıktan anladıkları yok. Para alıp birşey yaptıkları yok. Adam kandırmaktan başka. Ben yandım siz yanmayın sakın götürmeyin...

Zaman en kıymetli hazinedir

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr