GönderenKonu: Sincan'da Renault Özel Servis Tavsiyesi  (Okunma sayısı 14510 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
  • *

• Üye'ye 1132 defa
  • Puan +592/-17
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Administrator
  • Doğum Yılınız: 1977
  • Marka: Renault
  • Model: Megane II
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Benzin
Ynt: Sincan'da Renault Özel Servis Tavsiyesi
« Yanıtla #20 : 24 Eylül 2017, 19:40:45 »
Bu konuda sonuna kadar haklısın. Pahalılık ve üstüne üstlük yamyamlar olunca insan emeğinin bir karşılığı olmuyor. Yeri geliyor 10 litre yakıt alacak para kalmıyor.

Bu Cumartesi, bir ahbabımdan İkizler Renault , Mehmet usta diye birini tavsiye aldım. Ben gitmedim henüz ama tanışmaya gideceğim. Motor ve mekanik konularında sağlam ve azbuçukta pahalı olduğunu söylediler. Yeri Ostim Finans Merkezinin yan tarafındaymış. Orayı biliyorsan Ostim TV binasının arka sokağı, açık otoparkın alt kısmındaymış. İlk hangimizin yolu düşerse bir bakalım. Takdir edersin ki bu iş samanlıkta iğne aramaya döndü. Yani 13 ayrı Renault ustası gezdim.  Bunları kara listeye aldım. Fakat yağ soğutucu sorununu Honda ustasının çözmesi bu olaya cila çekti. Netekim sorun çözüldü ama kara kaplı defterde doldu.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Elçiye zeval olmaz evet, usta arayışı için bakınırken denk geldim... Benim yanlış yazdığımı varsaysak bile 3-4 yıldır gittiğim yer, son 2 yıldır umarım Mustafa Usta denk gelmez diye umarak gittiğim yerdi,  Erhan usta denk gelir diyordum, onunda çok farklı olmadığını anladım... Şuan yeni usta arayışındayım.. ilk defa gittiğim yer yada fiyat aldığım yer değil... Çürük kim varsa belli olsun ki dürüstler ortaya çıksın... Ülkemizde araç sahibi olmak zor, bir Avrupalıya göre çok yüksek ücretlerle araç sahibi oluyoruz... İnsanlarımıza üzülüyorum 20-30 sene boyunca bu araçlar trafikte, ve 3-4 yaşından itibaren bu araçlar ustalarımıza emanet ediyoruz ve gelirlerimizin önemli kısmını veriyoruz, Bu yüzden gerçekten mesleğine  ve insanlara saygılı bu sistemin içinde saygınlığı olacak şekilde davranış sergileyen usta ustalar edinmemiz gerekir...

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Zaman en kıymetli hazinedir

Çevrimdışıkalender

• Yeni Üye
  • *
  • Puan +0/-0
    • Ad Soyad: Murat Yılmaz
    • Doğum Yılınız: 1978
    • Marka: renault
    • Model: megane
    • Model Yılı: 2014
    • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
    « Yanıtla #21 : 08 Ekim 2017, 23:03:45 »
    Öncelikle mesajı yeni okudum, tavsiye için çok teşekkür ederim, Galip usta yı tavsiye ettiler bakalım eğer buraya gitmezsem tavsiyenize uyacağım, çünkü tavsiye eden arkadaşımda 5 yıldır Renault kullanıyor memnun olduğunu dile getirdi... tekrar teşekkürler.

ÇevrimdışıYönetim

• Admin
    • *

• Üye'ye 1132 defa
    • Puan +592/-17
      • ForumOtomobil
    • Ad Soyad: Administrator
    • Doğum Yılınız: 1977
    • Marka: Renault
    • Model: Megane II
    • Model Yılı: 2008
    • Yakıt Tipi: Benzin
    « Yanıtla #22 : 09 Ekim 2017, 08:20:29 »
    Galip usta neredeymiş?
    Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
    Öncelikle mesajı yeni okudum, tavsiye için çok teşekkür ederim, Galip usta yı tavsiye ettiler bakalım eğer buraya gitmezsem tavsiyenize uyacağım, çünkü tavsiye eden arkadaşımda 5 yıldır Renault kullanıyor memnun olduğunu dile getirdi... tekrar teşekkürler.

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Zaman en kıymetli hazinedir

HideMyAss.com

Kiev Kiralık Ev
    Otomobil Teknik Terimler Sözlüğügarantiliarabam.com.tr