Aramızda doktor yada hemşire varmı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG

Çevrimdışı merve_bklvc

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: MERVE DUMAN
  • Model: Farklı marka kullanıyorum
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Benzin
hayrola Uğur bey kardesım hemsıre benım? :) birşey danışacaksanız eger

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
:) içtiğim sudan mikrop kapmışım. gerçi sadece ben değil, hastaneye gittim. çok insan mikrop kapmış. Ankara'dakiler dikkat etsin. Karın ağrısı ve felaket bir sancı. Bunları danışacaktım neden olur diye Merve hanım ama hastaneye gittim.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
hayrola Uğur bey kardesım hemsıre benım? :) birşey danışacaksanız eger

Çevrimdışı merve_bklvc

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Hyundai
Aman geçmiş olsun Uğur bey.geçen haberlerde de çıktı sularda birşey var.Kanalizasyon suyumu karışır nedir bilinmez ama valla dikkatli olmak gerekir.Gelin size ve ailenize cüzi miktarlarda ferdi kaza sigortası yapalım ya da nefes sağlık yıllık 100 tl gibi bir rakama?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Geçmiş olsun dileğiniz için teşekkürler. Sigortanın neleri kapsadığını paylaşın buradan isterseniz. İlgilenen arkadaşlar olabilir.

Aman geçmiş olsun Uğur bey.geçen haberlerde de çıktı sularda birşey var.Kanalizasyon suyumu karışır nedir bilinmez ama valla dikkatli olmak gerekir.Gelin size ve ailenize cüzi miktarlarda ferdi kaza sigortası yapalım ya da nefes sağlık yıllık 100 tl gibi bir rakama?

Çevrimdışı merve_bklvc

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Hyundai
Uğur Bey,

İlk Yardım Sağlık Sigortası, acil tanımına giren ve hayati tehlike taşıyan hastalık ve kaza hallerinde ilk 12 saat içinde yapılan tıbbi müdahaleleri kapsar. 
2 ayrı sigorta çeşidimiz vardır.
10.000 TL teminatlı planımız yıllık 115 TL.
15.000 TL teminatlı planımız yıllık 145 TL.

Ayrıca İlkyardım sigorta kartınızla anlaşmalı hastanelerimizde indirim elde edebilirsiniz.

a) Acil durum tedavi masrafları teminatı:

Ani olarak ortaya çıkan,  tıbbi müdahale yapılmaması durumunda kişinin sağlığının tehlikeye girmesine neden olan ilk 12 saat içerisinde başlatılan tıbbi tedavi, oda, yemek refakatçi (standart oda-yemek-refakatçi ücreti kadar), yoğun bakım masraflarını, poliçede belirtilen teminat limiti ve uygulaması dahilinde temin eder.

b) Kaza veya hastalık sonucu işgöremezlik teminatı:

Sigortalının kaza veya hastalık sonucu acil durum tedavi masrafları teminatından tazminat almaya hak kazandığı durumlarda, hastanede kaldığı her gün için, yıllık azami 3 gün süre ile geçerli olmak üzere günlük işgöremezlik tazminatı ödenecektir.     

Çevrimdışı Emre

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +31/-2
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Emre CANLI
  • Marka: Kia
  • Model: Rio 1.5 Comfort
  • Model Yılı: 2004
Uğur Abim öncelikle geçmiş olsun içme suyu şebekelerimiz eski olduğu için zaman zaman atıksu, çeşitli zararlı elementler suyla temasa geçip suyun niteliklerini bozuyor.Bunlara en sık rastlanılanların başında kanalizasyon şebekelerinden sızan sular oluyor.Fekal Koliform adında bir bakteri atıksuda mevcut.İçme suyuna karıştığında şiddetli karın ağrısı, mide bulantısı, ateş, ishal gibi hastalıklara yol açıyor.Çevre Mühendisi olarak bütün belediyelerin içme suyu şebekelerini değiştirmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Tekrardan geçmiş olsun abim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Emrecim bilgi için teşekkürler kardeşim. Geçmiş olsun dileğin içinde çok teşekkür ederim. Damacana sudan önce Pınar'ı denedik, sonra Erikli'ye geçtik. Musluk suyu insanı hasta ediyor, damacana suda insanın cebini hortumluyor :D Benzin daha ucuz :D

Uğur Abim öncelikle geçmiş olsun içme suyu şebekelerimiz eski olduğu için zaman zaman atıksu, çeşitli zararlı elementler suyla temasa geçip suyun niteliklerini bozuyor.Bunlara en sık rastlanılanların başında kanalizasyon şebekelerinden sızan sular oluyor.Fekal Koliform adında bir bakteri atıksuda mevcut.İçme suyuna karıştığında şiddetli karın ağrısı, mide bulantısı, ateş, ishal gibi hastalıklara yol açıyor.Çevre Mühendisi olarak bütün belediyelerin içme suyu şebekelerini değiştirmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Tekrardan geçmiş olsun abim.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33