Buzun Altında – Black Mountain Side

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Buzun Altında – Black Mountain Side

Filmin kısa açıklaması : Kuzey Kanada'da keşif yapan arkeolog ekibi, onbinlerce yıl öncesine ait bir yapı ile karşılaşır. Ancak kısa süre sonra iletişimi sağlayan tüm cihazları bir bir bozulmaya başlar ve ekip kendini yalnızlığın karanlık yüzü ile karşı karşıya bulur.

IMDB: 5.3

Fragman

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=7b9e176608b32996d7fdecd16accc134"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=7b9e176608b32996d7fdecd16accc134"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Sayın arkadaşlar! Ben vaktimi heba ettim sakın siz heba etmeyin! Bu film nasıl olur da 5,3 puan alır? Bu filmin hakkı bence 0,5 bile değil! İnanın Garanti Bankası reklamları bile daha sürükleyici. Bu filmi yapanı, bunu vizyona vereni, filmdeki figüranını, oyuncusunu, başrolünü, makyajcısını, ..... bir bir tebrik etmek lazım. Bu kadar iğrenç ve aptal bir filmi nasıl yayınlamışlar? Benden size tavsiye, konusuna aldanıp filmin ilk 15 dakikasını izledikten sonra kapatmadım ve nasıl bir rezilliktir diye devam ettim, sakın sizde aynı yanılgıya düşüp izlemeyin! BERBAT

Çevrimdışı Arda Çeliktenli

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +29/-0
  • Forum Otomobil
    • FORUMOTOMOBİL
  • Ad Soyad: Arda Çeliktenli
  • Marka: Opel
  • Model: Corsa Swing
  • Model Yılı: 2000
  • Yakıt Tipi: Benzin
PUHAHAHAHAHAH :D Başkanım

Bu filmi yapanı, bunu vizyona vereni, filmdeki figüranını, oyuncusunu, başrolünü, makyajcısını, ..... bir bir tebrik etmek lazım.

SATIRLARINI OKURKEN AHA DEDİM KAYDIRAKTAN KAYMA VAR :D :D :D

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Sayın arkadaşlar! Ben vaktimi heba ettim sakın siz heba etmeyin! Bu film nasıl olur da 5,3 puan alır? Bu filmin hakkı bence 0,5 bile değil! İnanın Garanti Bankası reklamları bile daha sürükleyici. Bu filmi yapanı, bunu vizyona vereni, filmdeki figüranını, oyuncusunu, başrolünü, makyajcısını, ..... bir bir tebrik etmek lazım. Bu kadar iğrenç ve aptal bir filmi nasıl yayınlamışlar? Benden size tavsiye, konusuna aldanıp filmin ilk 15 dakikasını izledikten sonra kapatmadım ve nasıl bir rezilliktir diye devam ettim, sakın sizde aynı yanılgıya düşüp izlemeyin! BERBAT
OPEL ''Wir Leben Autos''

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
 :islik: :islik:

PUHAHAHAHAHAH :D Başkanım

Bu filmi yapanı, bunu vizyona vereni, filmdeki figüranını, oyuncusunu, başrolünü, makyajcısını, ..... bir bir tebrik etmek lazım.

SATIRLARINI OKURKEN AHA DEDİM KAYDIRAKTAN KAYMA VAR :D :D :D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33