Hacksaw Ridge 2016 (Tavsiye Film)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Sevgili Forumotomobil üyeleri. Hafta sonu izledim filmi. Şiddetle tavsiye ediyorum. İmkanınız varsa 1080 P kaliteli izleyin. Nefis bir savaş filmi. Yönetmen koltuğunda Mel Gibson olunca araştırmadan izledim filmi ve bir sefer daha izlemeyi düşünüyorum. Özellikle Çavuşun koğuşa girip askerlere lakap taktığı bölümde gülmekten gözümden yaş geldi. Tabi bu filmin komedi filmi olduğu anlamına gelmesin. +18 savaş sahneleri içeren bir film. çocuklarla izlemeyin yani. kopan bacaklar vs. havada uçan kollar anladınız siz onu.  Konusu ve afişi aşağıdadır. Keyifli seyirler..

Amerika Birleşik Devletleri'nin 2. Dünya Savaşı'na girmesinin ardından Desmond T. Doss (Andrew Garfield) da birçok Amerikalı gibi orduya katılmaya gönüllü olur. Ancak dindar bir Hıristiyan ve bir pasifist olan Doss, savaşta insan öldürmeyi ve herhangi bir şekilde silah kullanmayı reddetmektedir, onun yerine savaş alanında yaralıları kurtararak hizmet etmek istemektedir. Bu tavrı hem komutanları, hem de asker arkadaşları arasında ilk başta çok sert tepkiyle karşılanır, askeri mahkemeye bile çıkar. Ancak Doss, son derece sert bir eğitimden geçip, kendi hayatı pahasına silahsız bir şekilde savaş alanına gitmeyi çoktan göze almıştır.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Rica ederim. Bu harika filmi birlikte sinemada izlemek isterdim. !0 üzerinden 9 veriyorum. Şaheser. hiç sıkmıyor koltuğa çiviliyor. aşk dram komedi. hepsi var içinde

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Filmin gerçek bir hikayeden kurgulandığı yazılı.

Bu Amerikan filmlerindeki askerlerin aileleriyle veya sevgili-eş ile asker ocağına giderken yaşadıkları dramatik ayrılık sahneleri çok klasik. En son bu tarzda bir film izlemiştim, sanırım 1 yıl önce. Deniz subayı bir asker, yavuklusundan ayrılırken, kızın iç çamaşırını yanında götürmüştü. Denizin ortasında millet top tüfek düşman gemisine saldırırken, subay yavuklusunun donunu kokluyordu. Enteresan tabi. Adamlar çok güzel hasılat yapmışlardı o filmden ama benim aklımda bu sahne kalmış. Filmin adınıda hatırlamıyorum :D belkide şöyle bir isim koyabilirlerdi, kırmızı donlu yarim :D :D :D

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=a4ef2ceebf64ffd840b976e34fbafd12"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=a4ef2ceebf64ffd840b976e34fbafd12"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Vay arkadaş don fetişistiymiş adam. yuh. midem bulandı  :igrenc:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
O filmin sonunda adam gazi olmuş. Madalyalarını gösteriyorlardı, vitrinin içinde. Galiba torunları anlatıyor hikayeyi. Beyaz karton kutuyu kamera zoom yapıyor :D Torunlar bile görmüş bu kepazeliği :D Eskiden mendil olurdu. Ne bileyim askere giden yarinin mendilini yanında götürürdü. Gözyaşını sildiği. O daha romantik. Don nedir? Anlamadık

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Vay arkadaş don fetişistiymiş adam. yuh. midem bulandı  :igrenc:

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Gulmekten karnim agridi la yeter 😂😂😂😂

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33